StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Puchar ShNet - Wyniki

Hunter - 19 Luty 11, 12:09
Temat postu: Puchar ShNet - Wyniki
Tak jak w temacie, składamy tu wyniki. Obowiązkowo screen przedstawiający tabelę końcową. Jeśli chcecie powalczyć o kolorek, to proszę podać tu opis pojedynku. Pochwalcie się, jak ograliście przeciwnika :) Tutaj podajemy tylko wynki i opisy, wszystkie pytania kierujemy do tematu "zapisowego".
Attyla - 19 Luty 11, 15:39


przemusio - 19 Luty 11, 15:52

Bitwa Attyla versus przemusio


Na wstępie było trochę problemów technicznych, ale potem wszystko zostało naprawione.

Gra się zaczęła. Attyla stosuje typową taktykę multiplayer, wiele chatek drwali, sady i karczmy. Tymczasem przemusio buduje mniej chatek, jeden sad i rozpoczyna produkcję chleba. Attyla po krótkim czasie dorabia się fortuny.
Koniec okresu pokoju. Attyla stosuje popularną taktykę konny łucznik + tarcze ruchome, jednak to przemusio atakuje pierwszy. Nie, nie zauważył specyfiki murów przeciwnika – nasłał na niego assasynów, którzy zostali rostrzelani jak kaczki, podczas gdy konni łucznicy ostrzeliwali ruchome tarcze Attyli. Przemusio musiał skoczyć po ogórki do piwnicy, tymczasem przeciwnik niepoinformowany o tym, atakuje konnych łuczników Przemka.
Armia Huna atakuje zamek osłabionego przeciwnika. Przemusio ostatkiem sił ucieka z zamku, zmierzając w strone wrogiej twierdzy (byleby przed Hunem uciec). W połowie drogi został dogoniony i zabity.
Attyla nowym władcą tych ziem !

Hunter - 19 Luty 11, 17:19

Fajny opis, przemusio :) Oby takich było więcej. Gratuluję zwycięstwa, Attyla.
Makbet - 19 Luty 11, 19:27



Uploaded with ImageShack.us


gg Grzechu

sebixd - 19 Luty 11, 19:31

CZESC WSZYSTKIM
NIESTETY PRZEGRALEM ale walka byla do samego konca .rozpoczelismy bardzo szybko gdy patrzylem na zloto mialem mniej all pozniej tylko sprzedawalem kusze no i bralem marne grosze mieszkancom miasta nawet sie nie spostrzeglem konic czasu
szybko aczalem robic tarcze i konie i nie obchodzilo mnie jakie wojsko posiadal moj wrog szybko wykopalem fose mialem wtedy czas na zobaczenie rywala robil on konnych rycerzy i rowniez jednostki arabskie
wtedy przyszlo mi na mysl zrobienie assasynow
rozpoczela sie walka po mojemy wszystko wygladalo rowno lecz przegralem gdy zajalem sie konnymi lucznikami a na przeciw ruszyli na mnie rycerze
probowalem chronic sie askami hehe pokonalem jego rycerzy lecz zostalo mu kilka konnych ktore zdecydowaly o wygranie magbeta
zostalem sam
nic nie moglem zrobic
i tak skonczyl sie moj zywot
zycze wszystkim graczom o jak najlepsze wyniki moze uda mi sie jeszcze zakwalifikowac do nastepnej rundy powodzenia!!

[ Dodano: 19 Luty 11, 20:34 ]
a bardzo przepraszam za bledy ortograficzne bardzo sie spieszylem postaram sie w nastepnym komentarzu o poprawna ortografie

Śpieszyło, nie śpieszyło, popraw to bo się tego czytać nie da.
- Warlike

Attyla - 9 Marzec 11, 16:49

Podsumowując: wciąż nie ma żadnego dowodu, ani na to, że Forester wygrał/opóścił grę, ale również na to, że Forester cheatował.

Osobiście uważam, że Forester ten pojedynek wygrał i nie cheatował, jednak raczej nie ma to większego znaczenia.

Myślę kamilsoon, że gdyby forester opóścił grę to byś zrobił screena, nawet mi kiedyś mówiłeś, że zawsze robisz ss....

Tay - 9 Marzec 11, 16:56

Jednak skoro nie ma żadnych dowodów rozwiązanie jest jedno - powtórzyć z rzetelnym, neutralnym świadkiem. Wg mnie nie ma innego wyjścia.
Duncan - 10 Marzec 11, 15:18

Jeśli dobrze wiem to Attyla zaprosił Gierasa i Forestera na miejsce innych graczy .
Ten turniej to właściwie cała wielka afera , wulgaryzmy itp.
Nie można zrobic normalnego turnieju w którym wszyscy będą zgodni??
Nie mam tutaj prawa się wtrącac do rozwoju tego turnieju , ale gdyby nie ci z (KSW) , to wszyscy byliby zgodni i bez kłótni :) .

Proponuje żeby było jak wcześniej , czyli Piotrek i Kamilsoon wygrali walkowerem i po prostu przechodzą do następnej rundy, a nie jeszcze Attyla znajduje innych , nie do końca zaufanych kolegów i robi całą aferę z dobrze zapowiadającego się turnieju .
To tylko moje zdanie , i jeśli Ci coś obraźliwego napisałem Attyla to przepraszam... :-| :-|

Attyla - 10 Marzec 11, 15:56

Zaprosiłem ich, bo wowojwnikowi (tak mówił) zależało, aby wszytkie pojedynki zostały rozegrane. Nie myślałem, że będą przez to takie problemy...
Hunter - 12 Marzec 11, 17:06

Niestety, zostały chyba skasowane posty z ta kłótnią, więc nie jestem specjalnie w temacie. Z tego co zdołałem przeczytać jeden z graczy (Forester) używał cheatów. Jeżeli tak było, to rozegrany zostanie pojedynek Kamilsoon vs. Forester zostanie przeze mnie hostowany i sam przypilnuję porządku.
(KSW) Forester - 12 Marzec 11, 20:46

Kamilson odmawia rozegrania pojedynku.
Kamil - 12 Marzec 11, 20:52

Owszem nie mam ochoty grac z kim kto wyzywa mnie o K*** itp
(KSW) Forester - 12 Marzec 11, 20:58

Nikogo nie wyzywam czego nie mozna powiedziec o Tobie. Ja chce poprostu rozegrac turniejowy pojedynek.
Kamil - 12 Marzec 11, 21:29

Nie bede sie powtarzał , a ty nie wypieraj sie bo to już jest żałosne nie dośc ze cheatujesz to jeszcze ,mnie notorycznie obrażasz

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group