StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Puchar ShNet - zapisy

Hunter - 4 Marzec 11, 14:03

Najlepiej dziś lub w sobotę, nie będę przedłużać, choćby na wzgląd na twój laptop.
(KSW) Forester - 4 Marzec 11, 19:53

Witam chce zagrać w turnieju... nick z gr (KSW) Foreter [Z] gg 8438747
Hunter - 5 Marzec 11, 09:19

Dokańczamy 1. kolejkę

Plan rozgrywek grupy A)

Kamilsoon vs Forester
Attyla vs Przemusio [zakończono]

Plan rozgrywek grupy B)

sebixd vs Makbet [zakończono]
Gieras vs Piotrek



Proszę o szybkie zakończenie pojedynku Kamilsoon vs. Forester, aby szybko (jutro) zacząć nastepną turę.

____________

Aktualka :)

Attyla - 5 Marzec 11, 10:37

Jeżeli bardzo zależy Ci na tym, aby wszystkie pojedynki zostały rozegrane, i jest jeszcze taka możliwość, to mógłbym znaleźć jeszcze jednego chętnego gracza, który nawet dziś by był gotowy do rozegrania meczu.
Kamil - 5 Marzec 11, 13:19

Ja gram w poniedziałek
Gieras - 5 Marzec 11, 14:34

Witam chciałbym sie zapisać na turniej jezeli to mozliwe. nick w grze; (KSW)Gieras [L] gg;25112328 pozdrawaim;) http://www.wix.com/klanksw/ksw
Hunter - 5 Marzec 11, 17:54

Jesteś zapisany. Proszę o szybkie rozegranie pojedynków.
Gieras - 5 Marzec 11, 20:31

to z kim mam walczyć? z piotrkiem czyli Fire Wolfem?
Attyla - 6 Marzec 11, 07:28

Czy jest taka możliwość, abym rozegrał pojedynek z 2 tury dziś ?
Najprawdopodobniej w poniedziałek będę oddawał laptopa, dlatego chce jak najszybciej rozegrać mecz...

Jeżeli tak, to z kim ewentualnie miałbym zagrać?

Hunter - 6 Marzec 11, 10:13

@Gieras
Tak, masz zagrać z Piotrkiem, czyli Fire Wolfem. Przecież tak napisałem w rozkładzie.

@Attyla
Nie chcę wyprzedzać, ale w 2. kolejce zagrałbyś z Kamilsoonem. Możesz się z nim dogadać.

Attyla - 6 Marzec 11, 10:21

W sumie to jednak nie będzie to konieczne.
Naprawe laptopa przełoże na za 2 tyg (gwarancja obowiązuje do maja), mam teraz dużo nauki, a laptop będzie mi niezbędny.

Hunter - 6 Marzec 11, 14:42

Czyli dokańczamy 1. kolejkę bez wybiegów. Attyla, fajnie, że masz jeszcze czas, ale proszę, nie rób na przyszłość takich alarmów :)
(KSW) Forester - 9 Marzec 11, 09:20

Jasne z kamilsonem a niby dlaczego? Kamilson przegral i nie chce sie do tego przyznac....zachowuje sie jak dzieciak i nie wiem dlaczego myslicie ze on jest jakis pro jak to zwykly nobek, ktory sciemnia ze wyszedlem z gry...lol...nie zalezy mi na tym turnieju ale nie spodziewalem sie ze z niego taki oszust, chociaz w sumie to moja wina bo nie zrobilem ss.
Wojownik, a ty zanim cos powiesz 2 razy sie zastanow to taka uwaga na przyszlosc.
Pozdrawiam (KSW) Forester

Makbet - 9 Marzec 11, 19:08

Kiedy 2 kolejka z kim gram następny mecz?
Hunter - 12 Marzec 11, 17:10

(KSW) Forester napisał/a:
Wojownik, a ty zanim cos powiesz 2 razy sie zastanow to taka uwaga na przyszlosc.


O co ci chodzi?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group