StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Puchar ShNet - zapisy

Lowcakur - 22 Luty 11, 20:17

Cytat:
A rozegrałeś w ogóle jakiś pojedynek na multi kiedyś


W cruska nigdy mi sie nie udalo, ale w podstawe gralem dziesitaki razy.

Kamil - 22 Luty 11, 21:37

Jeżeli nie możesz grać i nie uda Ci się rozwiązać problemu proponowałbym aby ktoś zajął Twoje miejsce np Xeno który wcześniej deklarował chęć udziału w turnieju.Niech się Wojownik wypowie
Attyla - 22 Luty 11, 21:41

Hmm....
Spróbuj może jakiegoś innego cracka ściągnąć?



W sumie to wychodzi na to, że 2/4 pojedynki zostały rozegrane (1 runda) a nie zapowiada sie, że kolejne dwa zostały rozegrane w nieodległej przyszłości...

Lowcakur - 22 Luty 11, 22:23

Tak, pozwalam zajac Xenowi moje miejsc. Przykro mi, ze popsulem wam rozrywke, ale wiadomo, sila wyzsza...
Xeno - 23 Luty 11, 08:41

Eh. Tylko, że ja będę mógł dopiero za tydzień w weekend rozegrać partie za lowcekur. Problem jest taki, że mieszkam w internacie i nie mam SHC, więc jak ktoś jest chętny i ma czas to niech gra z lowce.
Piotrek - 23 Luty 11, 12:52

Tylko że wyniki trzeba dać do soboty ;( .
Hunter - 24 Luty 11, 16:24

Cóż, jeśli trzeba, to możemy poczekać na Xeno. Nie zwalnia to oczywiście czwartej pary do dokonania pojedynku w oznaczonym czasie.
Kamil - 24 Luty 11, 21:59

Pojedynek ten raczej nie dojdzie do skutku,powód?-opisany jest na poprzedniej stronie
brennus - 25 Luty 11, 15:05

Kamilsoon napisał/a:
Pojedynek ten raczej nie dojdzie do skutku,powód?-opisany jest na poprzedniej stronie


Ja proponuje spróbować rozegrać ten pojedynek jeszcze raz - powód: gdy graliśmy byłem u kuzyna, a u niego są jakieś straszne problemy prawie ze wszystkimi multiplayerami.

Kamil - 25 Luty 11, 16:43

To napisz kiedy chcesz zagrac do mnie na gg albo bezpośrednio na gameranger'a
Hunter - 28 Luty 11, 12:48

Termin minął. Proszę szybko przeprowadzić pojedynek.
brennus - 28 Luty 11, 18:19

Jestem zmuszony się poddać. Rozliczne problemy z łącznością sprawiły, że nie rozegraliśmy z kamilsoon'em na czas gry. Gdy jednak udało nam się połączyć i rozpocząć grę nie widziałem żadnych surowców oraz traw. Miałem też problem z budynkami. Tak więc poddaje się na korzyść kamilsoon'a. Życzę wszystkim pozostałym dobrej gry i powodzenia w turnieju :)
Piotrek - 28 Luty 11, 18:35

wojownik123 napisał/a:
Termin minął. Proszę szybko przeprowadzić pojedynek.


A co z moim pojedynkiem vs Xeno?

Hunter - 1 Marzec 11, 11:34

Postaraj się z nim skontaktować, ja wyślę mu pw. Jeśli nie będzie można rozegrać waszej rozgrywki, będzie drugi walkower.

Chciałbym, aby rozegrały się wszystkie pojedynki, toteż mile widziany jest gracz zamiast brennusa. Jeśli ktoś ma z jakimś chętnym stosunki, proszę go tutaj zaprosić.

Czas na pojedynek Xeno vs Piotrek i czas na dołączenie nowego gracza jest do soboty. Wtedy, jeśli nie będzie wyjścia, porozdaję walkowery i zaczniemy 2. kolejkę.

Attyla - 3 Marzec 11, 17:15

Ja niestety będę musiał pożegnać sie z laptopem na jakiś tydzień, póki jeszcze jest na gwarancji (problem z CD-romem). Dlatego chciałbym jak najszybciej rozegrać kolejny pojedynek, aby zmieścic się w terminie z następnym (tj. trzecim).

P.S. Jeżeli chodzi o gracza (zamiast brennusa) to znam jednego chętnego. Powinien się zapisać w nieodległej przyszłości.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group