StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Puchar ShNet - zapisy

Lowcakur - 20 Luty 11, 15:05

Piotrek napisał/a:
Nie podniecaj się tak bo jak będziesz zbyt pewny siebie to przegrasz...


Nie jestem pewny ze wygram, ale wierze w moich podkomendnych, wiec powinno byc git.

Kamil - 20 Luty 11, 16:04

Dzisiaj miałem rozegrac swoj pierwszy pojedynek z brennusem jednak nie do walki nie doszło ponieważ brennus powiedział ze ma v1.2 ( ja mam v1.1) i wg niego niezgodnosc wersji jest przyczyną dla której po 2-3 sekundach wywala go z gry.Probowalismy 3 razy odpalic gre (2 razy ja hostowałem 1 brennus i dalej to samo) Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale Brennus miał ping 0ms
Wg mnie brennus ma źle ustawione porty,wiec pozostaje ich przekierowanie,gdzies chyba bylo o tym na forum.Innym wyjsciem moze byc zahostowanie przez inną osobę ale wątpie czy to coś by dało.

Xeno - 20 Luty 11, 16:17

Czemu teraz większość gra na v1.2? Wersja 1.1 jest bardziej optymalna.
Hunter - 20 Luty 11, 18:25

Być może to porty, ale może być powodem też to, że u brennusa może chodzić gra z płytką. Ja też nie mogłem grać przez 1.2 z innymi, ale jak mialem wersję 1.2 która chodziła bez płyty wszystko zaczęło chodzić.
Lowcakur - 20 Luty 11, 18:51

Kolejny problem, podczas gry z Xenem, po zainstalowaniu od nowa crackow(mam oryginalna plytke, ale crack do GR potrzebny), patchy i innego lajtarstwa mam taki problem. Gdy odpalam gre, widze pasek budowy, skrybe i czat. Niby normalnie, ale ekran rozgrywki jest caly czarny, nic nie widze. Moze ktos wie, jak to naprawic?
Hunter - 20 Luty 11, 20:04

A masz jakieś firewalle lub tym podobne? Może to też jest problemem.
Lowcakur - 20 Luty 11, 20:43

Firewall calkowicie wylaczany, inne programy(oprocz gg) pozamykane. Gra normalnie dziala, tylko multi takie jakies...
Xeno - 21 Luty 11, 09:13

Ja dodam, że mi gra chodziła bez żadnych zastrzeżeń.
Lowcakur - 21 Luty 11, 09:23

Moze to problem windowsa 7?
Attyla - 21 Luty 11, 19:48

Ale tylko z Xeno masz taki problem, czy w każdej grze ?
Lowcakur - 22 Luty 11, 10:29

Attyla napisał/a:
Ale tylko z Xeno masz taki problem, czy w każdej grze


W kazdej grze. Pronowalem zagrac z moim kumplem, takze nie szlo. Ale tego problemu nie ma w zwyklym strongu, z Xeniem gralem dwa razy, z moimi kumplami tez sporo. Nie wiem o co chodzi...

Attyla - 22 Luty 11, 11:07

Windows 7 raczej nie jest przyczyną.
Grałem raz na 7 i wszystko było ok.

Ty masz wersje 1.1 tak ? I nie aktualizowałeś jej do 1.2 ?

Lowcakur - 22 Luty 11, 16:13

Mam swierza wersje 1.1, bez 1.2. Crack od Xena.
Attyla - 22 Luty 11, 16:38

A rozegrałeś w ogóle jakiś pojedynek na multi kiedyś ?
przemusio - 22 Luty 11, 17:05

Myślę, że z Lowcą ten problem co ze mną. Napisz na gg (do mnie lub Attyli) , na forum z wiadomych przyczyn wolę nie pisać ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group