StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Nasza twórczość - Matrix Gallery

Matrix - 3 Styczeń 09, 11:36
Temat postu: Matrix Gallery
Witam... To jest mój temat w którym będę umieszczał swoje prace związane z grafiką. Jeśli ktoś chciałby jakąś sygnę może pisać, w wolnym czasie mogę zrobić.
Tutaj kilka przykładowych prac:











Charakterystyka do gry:



Niektóre prace są starsze, niektóre nowsze, w najbliższym czasie wrzucę jakieś nowości...

P.S Od razu odpowiem na zbędne pytania, na pracach pisze Nekz, po prostu takim nickiem posługuję się w internecie. Ten Matrix na tym forum jest wyjątkiem ;)

Kroniki - 3 Styczeń 09, 15:05

Matrix, prace naprawdę niezłe. Widać, że robione pod Ciebie. Za dużo wektorów jak dla mnie zwłaszcza w tej ostatniej pracy.
Sygny... ta pierwsza na pewno najlepsza, ale reszta także zła nie jest. "King of Crunk" tu także wektorów w ch... mogłeś zastąpić je chociaż innymi jakimiś, a nie cała sygna jednymi. Widać, że lubisz te pędzle xD. Powodzenia życzę na dalszej drodze tworzenia.

Przemas lr - 3 Styczeń 09, 20:27

Fajne prace, aż nie chce mi się wierzyć, że to Twoje :P
5+/6
PS: 2 zdjęcie najlepsze

All Filippo - 4 Styczeń 09, 07:31

Mi się podobają. :) Może złożę tzw. "zamówienie" :D . Dawaj więcej jak będziesz miał.
Matrix - 4 Styczeń 09, 12:43

All Filippo napisz mi na pw co mniej więcej chcesz na tej sygnie ;)

Nowe:




SeriousPandzior - 6 Styczeń 09, 03:39

Matrx, ładne sygny. Nie widzę tutaj większych błędów (Ale to dlatego, że się nie znam za bardzo). Jedyne co mnie w oczy razi to to, że w niektórych zły render jest. Nie pasuje tak jakby.

Najbardziej podoba mi się ta druga ;) .

Ciekaw jestem jak wyszłyby Ci z innej tematyki.

Matrix - 7 Styczeń 09, 11:56

Zmotywowałem się i zabrałem do pracy, to jest chyba moja najlepsza praca jaką dotychczas zrobiłem:



Tutaj jeszcze kilka choć już trochę słabsze od poprzedniej :P





I dla All Filippo ;)


Kokoju - 7 Styczeń 09, 13:36

mam dla ciebie pytanie: zrobiłbyś mi sygnę w tematyce mrocznych elfów, najlepiej tych z Heroesa V? Z góry dzienx.
Kroniki - 7 Styczeń 09, 19:24

Dalej prace ładne wstawiasz, ale ja bym trochę powiększył rozmiar postaci na nich. Chodzi tutaj głównie o szerokość, bo postać jak w sygnie z Misą Campo jest ok, jeżeli chodzi o pokazanie postaci, ale za to, jeżeli taka jest postać wąska, to praca wydaje się pusta. A tło takie ciekawe tam nie jest : / W dodatku postać dałeś przyklejoną do prawej strony, a mógłbyś ją wyśrodkować i po obu stronach np. napis dać. Oczywiście nie wiem, jak wyglądało to twoje wycinanie, bo pewnie była ucięta z prawej i dlatego tam się znalazła. Chociaż w sumie trudno znaleźć "szeroki" render z realną postacią, a jak będzie szeroki, to jakiś raper-gruby xD.
Matrix - 11 Styczeń 09, 19:29

Nówki :D








Kroniki - 11 Styczeń 09, 19:58

Pierwsza dobra, ale na niej chyba pędzli nie używałeś xD. Jak się mylę, to znaczy to tylko dobrze o tobie.
Druga ładna, ale trzeba się trochę przyjrzeć, bo dziwne "plamy, rozjaśnienia" tam się znajdują.
Trzecia totalnie mnie się nie podoba. Jak rendera nie wkłada się w ramkę, to w niektórych pracach to ładnie wygląda, ale w takiej, jak render zasłania ponad połowę obrazu... Dla mnie to ramki nie ma. : /
Czwarta... gostek mi się nie podoba, ale praca ładnie wykonana. Ładna dirty sygna. Nawet chyba C4D tam widzę, choć pewny nie jestem. Za dużo elementów : )

Matrix - 13 Styczeń 09, 14:39

Dla Kokoju... Nie najlepsze ale nic więcej nie potrafiłem "wyczarować" z tego rendera ;D


Kokoju - 13 Styczeń 09, 16:55

Heh, i tak to pasuje (no i się obawiałem, że ''walniesz'' jakiś czerwony czy coś. Kolor mrocznych elfów to fiolet)To mi wystarczy, i dzienx
Odyn - 14 Styczeń 09, 11:44

Tło sygny z elfem jest świetne, ale przy tak małym renderze powinieneś go zmniejszyć, albo spróbować posteryzacji, żeby wyrównać błędy kompresji i interpolacji. No i czcionka ma zbyt prosty styl ;) Myślę, że zamiana trybu mieszania obramowania tekstu sporo by zmieniła.
Kokoju - 14 Styczeń 09, 14:25

Mi się podoba, lubię grafę prostym stylem robioną, no i z- co najważniejsz - mrocznymi elfami, moją ulubioną rasą każdego fantasy. Troszkę bym dodał, ale i to mi się bardzo podoba ;-) Najlepsze są te laski w stringach i metalowych biustonoszach w heroesie (konkretniej krwawe dziewice/siostry/furie bądź wiedźmy/damy/matrony cienia

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group