StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Konkurs z wiedzy o krucjatach średniowiecznych

Fryzjer - 17 Luty 11, 18:36

Mógłbyś z łaski swojej napisać, dlaczego, czy przerasta to Twoje możliwości?
Kacper - 17 Luty 11, 19:23

Panowie, no offence.

Niemniej wypadałoby jednak wytłumaczyć się z rezygnacji w udziale, Artut.

Artut97 - 18 Luty 11, 21:46

Nie widzę w tym sensu za bardzo.
Lowcakur - 18 Luty 11, 22:14

Artut97 napisał/a:
Nie widzę w tym sensu za bardzo.


Hmm, to jest raczje kiepskie wytlumacznie... Ja uwazam, ze po prostu, widzac konkurencje, cisnienie w majtach spadlo, nie? :D

Artut97 - 19 Luty 11, 07:31

No i dlatego sensu nie ma. Ja nawet nie znam podstaw wypraw krzyżowych. To mam teraz tracić czas, aby zrozumieć 1-10%? ;-)
przemusio - 19 Luty 11, 09:41

Nie walczysz tylko dla wygranej - ja zapisałem się na ten konkurs dla dobrej zabawy, i nie obchodzi mnie to, że jak w każdym poprzednim będę ostatni, i nie denerwuję się jak pewien user z nurkiem w avatarze (mamy takich wielu na forum)
Artut97 - 19 Luty 11, 12:35

To może w następnej edycji teraz już nie chcę znowu zdania zmieniać.
Fryzjer - 19 Luty 11, 12:47

To po co się zapisujesz, jak potem olewasz sprawę? Zastanów się w przyszłości, czego chcesz, żeby nie robić potem zamieszania. Lowcakur powiedział chyba wszystko, przemusio także, nie mam nic więcej do dodania.

Co się zaś tyczy pytań, połowa została już opracowana.

Artut97 - 19 Luty 11, 14:13

Nie olałem, jak bym olał bym się nie odezwał wcale. A w ogóle stało się coś, że rezygnuje z konkursu? Rozumiem, jak to by zajmowało dużo czasu usunięcie mnie z listy odpowiadających.
Lowcakur - 19 Luty 11, 14:15

Artut97 napisał/a:
A w ogóle stało się coś, że rezygnuje z konkursu


Nom, popsules sklad, olales sprawe, no i moze dostaniesz warna. Milutko

Artut97 - 19 Luty 11, 14:19

Ja... Jak wam to popsuje konkurs to dopiszcie mnie do tego już i będzie spokój...
przemusio - 19 Luty 11, 14:24

Artut97, nie ma to jak spierniczyć sobie urodziny :/
Artut97 - 19 Luty 11, 15:07

Ja się tym nie przejmuję, najbardziej mnie dobije, że potem będą się czepiać, że na każde pytanie odpowiem: Nie wiem..
Fryzjer - 19 Luty 11, 17:59

Gdybyś normalnie napisał, to by nie było sprawy. Ale z początku nawet nie raczyłeś napisać, dlaczego olewasz sprawę. ,,Rezygnuję" - to wszystko, co miałes do powiedzenia. Żadnego przepraszam ani pocałujcie mnie w nos. Twoje późniejsze wiadomości wykazały tylko, że rezygnujesz... bo Ci się nie chce i uważasz, że współgraczom, którym komplikujesz sprawę i ich olewasz, NIE należy się wyjaśnienie.

Cytat:
A w ogóle stało się coś, że rezygnuje z konkursu? Rozumiem, jak to by zajmowało dużo czasu usunięcie mnie z listy odpowiadających.

Zgadłeś, stało się. Po pierwsze zachowałeś się wyjątkowo niekulturalnie, żeby nie powiedzieć arogancko w swojej pierwszej wypowiedzi. To narzuciło ton dyskusji. Po drugie teraz narobiłeś nam znacznie większych kłopotów niż "usunięcie z listy", bo musimy znaleźć kogoś na Twoje miejsce, a to wcale nie jest takie proste.

Cytat:
Ja... Jak wam to popsuje konkurs to dopiszcie mnie do tego już i będzie spokój...

Jak chcesz, ale nikomu łaski nie robisz. Jeśli nie chcesz uczestniczyć, to najlepiej by było, gdybyś zwyczajnie przeprosił, że nie będziesz brał udziału, i cieszył się urodzinami :) . My Ci tłumaczymy nie dlatego, zeby Cię zdenerwować, tylko żebyś nie wyszedł na takiego drania jak thompson. Nie miej nam za złe.

Lowcakur - 19 Luty 11, 18:04

Cytat:
Ja się tym nie przejmuję, najbardziej mnie dobije, że potem będą się czepiać, że na każde pytanie odpowiem: Nie wiem..


E tam, w konkursie chodzi przedewszystkim o zabawe, oraz o nauke. A nuz na tescie gimnazjalnym dostaniesz pytanie z krucjat, w takim przypadku konkurs okazuje sie przydatny.
A tak na marginesie, zdrowka zycze, na nadchodzacy rok, nie przejmuj sie glupimi gadkami takich starych koni jak ja. :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group