StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Konkurs z wiedzy o krucjatach średniowiecznych

Fryzjer - 26 Styczeń 11, 21:13
Temat postu: Konkurs z wiedzy o krucjatach średniowiecznych
Uroczyście otwieram pierwszy konkurs wspólnie organizowany przez forum Tajemnice Antagarichu (www.herosy3.pun.pl) i serwis StrongholdNet (www.strongholdnet.gry-online.pl)! Będzie on rozgrywany On-Line: poprzez znany wszystkim komunikator Gadu-Gadu :) .

Konkurs składa się z trzech etapów, z każdym stopniowo będzie rósł poziom trudności. Pytania zostaną przygotowane przez Morgana Ghosta i to on będzie je zadawał. Rolę koordynatora zawodów na obu portalach pełnić będę osobiście.

Tematem przewodnim będą krucjaty średniowieczne (nie tylko wyprawy krzyżowe do Ziemi Świętej!) i to o nie będzie najwięcej pytań, ale żeby urozmaicić konkurs w II Etapie pojawią się także pytania o rekonkwistę przeciw Mauron z XV w. Tak więc wszystko toczyć się będzie wokół wojen na tle religijnym. Tym, którzy wybierają się aż do III etapu, proponuję także przypomnieć sobie podstawowe zagadnienia związane z reformacją ;) .

Nagrodą za sam udział jest dobra zabawa, lecz dla zwycięzców mamy kilka symbolicznych prezentów ;) . Zapisy przyjmujemy na Tajemnicach Antagarichu lub na StrongholdNet. Obowiązkowo prosze podac swój numer gg!

Zatem ruszajmy!

przemusio - 26 Styczeń 11, 21:31

Zgłaszam się [nr w profilu]
brennus - 27 Styczeń 11, 13:34

Ja również zgłaszam się (gg w profilu)
Lowcakur - 27 Styczeń 11, 14:55

Mathias, czyzbys sugerowal sie moim pomyslem? :P Oczywiscie, zglaszam sie. Moje gg: 4499461
Kakashi - 28 Styczeń 11, 09:32

Siema jestem tu nowy, ja też się zgłaszam gg 777863 ;]
Maciek - 31 Styczeń 11, 16:04

Zgłaszam się. Numer w profilu (Jak komuś się nie chce wchodzic: 11272904
Fryzjer - 31 Styczeń 11, 20:57

Mamy już osiem osób, ale jeszcze czekamy, bo na Tajemnicach Antagarichu powinno się jeszcze zjawić paru chętnych, tylko trzeba będzie ich uaktywnić. No i Morgan gdzieś zabalował, więc zanim wytrzeźwieje, to trochę potrwa ;) .
Artut97 - 1 Luty 11, 18:10

Dobra zgłoszę się ;-) 16264203

Mam nadzieję że będziecie mówić po złej odp, jaka jest poprawna. ;-)

boemund - 2 Luty 11, 19:47

W jakich dniach, godzinach będzie się odbywać ta komunikacja przez GG itp? Więcej szczegółów?
Bartimus - 4 Luty 11, 16:43

Ja też się zapisuję. Moje gg: 13393475
Fryzjer - 6 Luty 11, 21:33

Boemundzie, póki co trwają zapisy, toteż dokładnych dat nie jestem w stanie Ci podać. Z doświadczenia z poprzednich zawodów wiem jednak, że przepytujący dopasowuje się do tego, jak graczowi będzie pasować :) .
Kubala - 11 Luty 11, 13:10

Też się zgłaszam. Moje gg:26186905.
Fryzjer - 17 Luty 11, 12:59

Myślę, że można na tym zakończyć zapisy. Kiedy chcielibyście zacząć konkurs?
Lowcakur - 17 Luty 11, 13:51

Od nastepnego tygodnia, w tym mam w meski czlonek roboty.
Artut97 - 17 Luty 11, 16:00

Rezygnuje.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group