StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Wasze plany na ferie

Hunter - 14 Styczeń 11, 19:30
Temat postu: Wasze plany na ferie
Witam.

Jak zapewne u większości, odwilż pokrzyżowała wiele planów co do nart/snowboarda etc. Co więc zamierzacie na feriach robić? U mnie właśnie się one zaczynają. Mój plan to byczeć się - komp, telewizor ;) Czytam też "Dzieje Polski". Mam też zrobić na przyrodę komórkę zwierzęcą. W poprzedniej, piątej klasie ktoś zrobił cytoplazmę z żelatyny, czego powodem znaczna jej część została zjedzona ;) A wy, co robicie, lub będziecie robić, na feriach?

przemusio - 14 Styczeń 11, 19:50

Ja pisze RPG w pascalu, uczę się tabulatury Let It Be na gitarze. (!) Jadę na 5 dni na narty do Słowacji (!) Szkicuję...
Artut97 - 14 Styczeń 11, 20:28

Ja przeważnie na komputerze, lecz też czytam książkę Sienkiewicza pt. "Krzyżacy". Wszyscy mówili, że to głupia książka, a mi się podoba. ;-) Nigdzie nie wyjeżdżam.
adriannn - 14 Styczeń 11, 20:42

Artur: Bo się nie znają na książkach ;-) Ja uważam po prostu że jest nudna, a nie głupia :-)

A co do ferii to tak:
Komp:
Kilka opowiadań ;-)
Misja do gry (Thief) :mrgreen:
Granie w minecrafta :->
Książki:
Przygody Sherlocka Holmesa :-)
Kroniki Wardstone: Tajemnica starego mistrza :mrgreen:

Po za tym:
Rysuję komiks na polski oraz coś tak ,,dla siebie" :->

EDIT:
A no tak, jeszcze pójście do kumpla grać w gry planszowe :-)

Tay - 14 Styczeń 11, 23:35

Wrócę do uprawiania sportu i pouczę się C++. Może wreszcie skończę Walktrough do SH, bo robię go od grudnia i mam tylko 5 misji ;/
Kamil - 15 Styczeń 11, 15:13

Oprócz tego że będę siedział w domu i sie obijał :P , będe musiał iść do szkoły ,poniewaz bedziemy tworzyc ramowy plan wypowiedzi na ustną mature z polskiego :(
Bordinio - 15 Styczeń 11, 19:14

Ja też w ferie będę się niestety uczył. [ Głównie próbował :D ] Trzeba powtórzyć materiał, a mat/fiz to nie są niestety lekkie rzeczy :( Do tego prezentacja z polaka :/
Greex - 15 Styczeń 11, 21:27

Hmmm :D Przejdę crusadera i ułożę wszystkie moje puzzle :D ( 500 , 1000 , 1000 , 2000 :P )
thompson - 18 Styczeń 11, 21:12

ja jadę nurkować w ciepłe wody. jeżeli wyjazd nie wypali, to będę kontynuował komiksy dla innego forum i wezmę się (ale tylko trochę) za naukę. Generalnie to nie chcę zostać w domu, żeby mnie kolesie nie wyciągali na piłkę codziennie kiedy to mi się nie będzie chciało, a na pewno nie będzie :D
Lowcakur - 18 Styczeń 11, 22:06

Cytat:
ja jadę nurkować w ciepłe wody


Fajnie masz, ja mialem okazje nurkowania tylko w zimnych wodach baltyku, morza polnocnego i paru jeziorek na pojezierzu pomorskim. Zdawales w PADI, czy w jakiejs innej organizacji?

Erek - 19 Styczeń 11, 14:34

Ja zostanę w domu i poczytam lekturę, może jeszcze przejdę Splosion Mana? :-D
thompson - 19 Styczeń 11, 14:42

@Lowcakur - OWD zdawałem w PADI, a AOWD i Deepa w Hurghadzie w polskim centrum diving-stars. Jakby coś to bardzo polecam.
Lowcakur - 19 Styczeń 11, 15:12

@Thompson: Ja jestem tylko OWD, nie mam czasu zeby zdawac AOWD i deep water diver. Niedlugo kupie sobie wreszcie moj Jacket, nie bede musial juz go pożyczac. A co do tematu, w ferie nic nie bede robic, bo w Niemczech ich po prostu nie ma :/



Bordinio


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group