StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - Jak mogła by wyglądać kampania w SH3- nowa kampania

krzysiu1505 - 11 Styczeń 11, 15:37
Temat postu: Jak mogła by wyglądać kampania w SH3- nowa kampania
Witam. Planuje stworzyć kampanię, która była by hipotezą jak mogła by (według znanych informacji na temat fabuły) wyglądać. Jak wam się podoba ten pomysł :?:
Tay - 11 Styczeń 11, 15:46

Po 1: Pomysł mi się nie podoba.
Po 2: Na podstawie JAKICH informacji?
Po 3: Źle sformułowałeś wypowiedź.

Siwy - 11 Styczeń 11, 16:03

A moim zdaniem pomysł całkiem fajny, oryginalny. Różne domysły, przypuszczenia, o co mogłoby chodzić w fabule... Masz już jakąs koncepcję ? ;]
Lord Smerf - 11 Styczeń 11, 20:27

No w sumie nie ma nic do zarzucenia poza tym, że jak na razie nie słyszałem zbyt wiele "znanych informacji na temat fabuły". Mógłbyś je tutaj podać? ;)

Poza tym może wyjść bardzo dobra kampania.

krzysiu1505 - 12 Styczeń 11, 16:59

To że wydarzenia będą się rozgrywać 10 lat po tych z 1 części(czyli w 1076r.) i będziemy walczyć z Diukiem Volpe (czyli Wilkiem) znanym z poprzedniej części.
Siwy - 12 Styczeń 11, 17:03

No to chyba wiadomo, ale coś konkretniejszego wiesz, albo masz zaplanowane ? ;)
krzysiu1505 - 13 Styczeń 11, 19:01

tak. w pierwszej misji wilk będzie oblegał swój stary zamek(ten z ostatniej misji)
Hunter - 14 Styczeń 11, 07:35

Hmm... coś mi tu zalatuje fabułą z Stronghold 3, tam Wilk powraca akurat 10 lat potem i trzeba od nowa zacząć walkę. Dziwne podobieństwo :)
Siwy - 14 Styczeń 11, 15:13

Lol ? Tu właśnie chodzi o przypuszczalną kampanię ze Strongholda 3 xD.
Lord Radek I - 14 Styczeń 11, 15:14

A przeczytałeś chociaż ten temat?
Hunter - 15 Styczeń 11, 11:38

Lepiej wymyślić coś innego, bo "zgapianie" fabuły nie jest zbyt oryginalne.
Artut97 - 15 Styczeń 11, 11:43

Mi się podoba. Zagrać w SH3 na silniku SH1 :-) . Przynajmniej coś w po dobie.
Siwy - 15 Styczeń 11, 11:50

Ja Ciebie nie rozumiem Wowjownik123... To nie jest żadne zgapianie tylko przypuszczalna kampania do SH 3. O fabule z Trójki wiadomo tylko tyle, ze bedzie 10 lat po Jedynce i że będziemy walczyć z Wilkiem. I chodzi o to, że kolega Krzysiu1505 chce zrobić przypuszczalne rozwinięcie tej kampanii; spróbować wymyślić co może się wydarzyć w SH 3 itp.

To nie jest żadne zgapianie, a moim zdaniem, ciekawy pomysł. No, ale w sumie to autor tematu mógłby już napisać wstępne plany, bo premiera Trójki ma się odbyć podobno na początku 2011 roku, a chyba dobrze by było chociaż pare misji zrobić jeszcze przed pojawieniem się gry na półkach sklepów. I tak pewnie nie ukończy tej kampanii, jak prawie każdy na forum, więc nie piszę nic o jej ukończeniu przed premierą... ;P

krzysiu1505 - 15 Styczeń 11, 15:39

Rozwinięcie- Wilk, cudem ocalony, wszczyna powstanie możnych, którzy po objęciu władzy przez dawnego Króla utracili przywileje nadane im przez bohaterów z SH1(czyli Szcura, Węża, Wieprza i Wilka). Na siedzibę Wilk obiera zamek z przedostatniej misji, i rusza z wielką armią oblegać swój stary zamek. Ciąg dalszy nastąpi z kolejnymi mapami
Tay - 15 Styczeń 11, 17:16

Jakim cudem Wilk ocalał?!
A tak poza tym ile Wilk ma lat?

Moim zdaniem Firefly mogłoby coś nowego wymyślić, a nie dalej to ciągnąć.

Sorki za ten offtop.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group