StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Hobby i zainteresowania - Lego

Siwy - 23 Lipiec 13, 22:35

Bo ja wiem czy zaraz dorośli? :D Btw. nie wiem czy znasz LUGPol.
Silias - 23 Lipiec 13, 22:58

No nie wiedziałem o tym muszę przyznać że mnie zaciekawiłeś tym, może kiedyś się tam wybiorę :)
Refus - 5 Styczeń 14, 16:11

Ja miałem dużo rzeczy z serii City, miałem podkładkę na budowe, ale i tak mój ulubiony zestaw to wieża + taran :D
gry online - 8 Styczeń 14, 16:37

A pamiętacie lego z lat 90tych ? :)
Siwy - 8 Styczeń 14, 19:27

Niestety nie ;) . Wiem tylko, jakie wtedy były zestawy, tak mniej więcej. Pamiętam tylko katalog z '97, jak zachwycałem się ówczesnymi seriami zamkowymi, albo pirackimi. Za czasów mojej największej aktywności (lata 2002-2005) były akurat beznadziejne zestawy niestety... I oczywiście teraz, jak już się Legiem nie bawię, są znowu fajne serie. Aż nie mogłem się powstrzymać i zakupiłem sobie dwa z serii The Lord of the Rings: Atak na Wichrowy Czub i Przybycie Gandalfa :D . Taka seria się już raczej nie pojawi, a bardzo lubię LEGO i uwielbiam twórczość Tolkiena, więc stwierdziłem, że chociaż ze 2-3 zestawy muszę mieć :D .
Kalimach - 9 Styczeń 14, 14:21

Pamiętam doskonale zestawy z początku lat 90 oraz końcówki 80. Do dziś mam parę zestawów z tamtych lat pochowanych w różnorakich pudłach. Według mnie stare zestawy miały swój niepowtarzalny klimat. Idealnym przykładem jest seria castle z lat 80 i do połowy 90, która jest po prostu genialna :D

Z Władcy Pierścieni i Hobbita żadnego zestawu nie widziałem na żywo, jednakże na YT przeglądałem różnorakie prezentacje i muszę stwierdzić, że są za...super :D

W lato zeszłego roku, Lego miało bardzo fajną promocję. Za zakup paliwa na stacji Shell dostawało się mały model z klocków, legendarnych samochodów Ferrari. Udało mi się zdobyć kilka modeli. Raptem kilkanaście klocków a modele bardzo przyzwoite i cieszą oko.

Verson - 5 Luty 14, 21:24

moim ulubionym zestawem były zamki i takie tam jak ja i moi kumple byliśmy mali to bawiliśmy się w twierdze ach jakie to były fajne czasy nie wiem czy nie powrócić do lego

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group