StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Jakie są wasze ulubione gatunki filmowe? (Ankieta)

Erek - 2 Styczeń 11, 20:17
Temat postu: Jakie są wasze ulubione gatunki filmowe? (Ankieta)
Odpowiadamy w tym temacie na pytanie "Jakie są wasze ulubione gatunki filmowe?"
Zaznaczać można wszystkie gatunki jakie są ankiecie ( jeżeli wam się podobają ).

Mnie najbardziej podobają się filmy akcji, filmy przygodowe (typu Indiana Jones), komedie i animowane.

Artut97 - 2 Styczeń 11, 20:22

Ja wybrałem filmy akcji ( wojenne ) szczególnie II wojna światowa.
Wybrałem również Komedię, ponieważ lubię się śmiać.

Lowcakur - 3 Styczeń 11, 09:18

Komedie, czarne komedie, czasami lubie gore, oraz of course filmy majace swoje miejsce w sredniowieczu albo innej fajnej epoce. Lubie takze fantasty oraz niektore SI FI
Piotrek - 3 Styczeń 11, 11:09

Ja horrory lubie sie bac jak np. ostatnio oglądałem Lekcja Przetrwania.
Powiem tylko tylko że podczas najstraszniejszego momentu niedźwiedź wyciąga flaki z nogi murzyna takiego .

Hunter - 6 Styczeń 11, 14:15

Najbradziej lubię filmy Sci-Fi (polecam Doctor Who, to serial, ale chyba można to podliczyć ;) ), komedie - najbardziej te z Leslim Nilsenem (świetny komik), oraz wojenne i przygodowe.
adriannn - 20 Styczeń 11, 11:23

Ja lubię komedie (np. Policja zastępcza), filmy akcji (np. Mission Imposible) i przygodowe (historyczne i fantasy) Przede wszystkim lubię seriale typu Mentalista, Life, Prison Break i V. V to jest wyjątek, bo zbytnio nie lubię science fiction ;)
Bordinio - 20 Styczeń 11, 18:16

Ja najbardziej lubię filmy akcji oraz przygodowe. Lubię kiedy na ekranie dużo się dzieje, ale nie przepadam za bezmyślną sieczką. Nie pogardzę też filmem z kategorii "tych z wartościami" jak "Everybody's Fine", "Seven Pounds" czy "Pursuit of happyness".
Lowcakur - 20 Styczeń 11, 18:35

A gdzie jest Fantazy, pytam sie, gdzie podzialo sie ono, gdzie ono sie podzialo?
Moje ulubione gatunki filmowe to: Komedie, Fantazy, Si=Fi oraz of course Wojenne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group