StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Wesołych Świąt...

Fryzjer - 22 Grudzień 10, 20:17
Temat postu: Wesołych Świąt...
Witajcie! Założyłem ten temat, abyśmy mogli sobie złożyć życzenia świąteczne. Zatem chciałbym wszystkim kolegom i całej rzeszy fanów serii Stronghold życzyć wszystkiego najlepszego, zdrowych i pogodnych świąt, a także szczęśliwego Nowego Roku! Z takich konkretów: wyjścia finalnej wersji SH:Kingdoms i szybkiego powstania SH3 :) .

Pozdrawiam!

Bordinio - 22 Grudzień 10, 21:08

Ja również podłączam się do życzeń :) Życzę wam, abyście spędzili te święta jakoś inaczej, abyście dostrzegli to co naprawdę w tym okresie ważne. Przeżyjcie je radośnie i spokojnie, a także odkryjcie na nowo magię świąt. Bądźcie szczęśliwi i dostrzeżcie wartość jaką jest rodzina oraz wartość chwil, spędzonych w jej ciepłym gronie.







P.S. Tak jakoś zbyt oficjalnie wyszło :oops:

Kamil - 22 Grudzień 10, 21:20

A ja wam życzę szczęścia zdrowia i wszelkiej pomyślności , wszelkich sukcesów nie tylko w grach ale i w zyciu prywatnym, wesołych i rodzinnych świąt spędzonych w gronie najbliższych , aby ten nadchodzący 2011 rok był lepszy od mijającego oraz szczęśliwego :D i udanego sylwestra ;)
przemusio - 22 Grudzień 10, 21:23

A ja nam wszystkim życzę, żebyśmy ruszyli tyłki na śniegol, sanki etc. ;) No bo ileż można przed kompem... ;P Świeżego karpia, żeby Wam igły z choinki w stopy właziły i najlepszego ;)
Erek - 24 Grudzień 10, 13:36

Życzę wszystkim forumowiczom Wesołych i pogodnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych i aby rok 2011 był o wiele lepszy niż ten obecny. ;-)
Tay - 24 Grudzień 10, 15:56

Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim ZDROWIA i WIARY w Boga (przydałaby się kilku ludziom z tego forum :D )

Spadam na wigilię, dziękuję dobranoc.

Artut97 - 24 Grudzień 10, 16:47

Szczęścia, zdrowia i radości i żeby nikt nie połamał kości i nie zjadł dużo ości ! :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group