StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Konkurs na mapę do Stronghold # 3 - zapisy

Threeth - 20 Grudzień 10, 19:54
Temat postu: Konkurs na mapę do Stronghold # 3 - zapisy
Temat konkursu- najładniejszy krajobraz w trybie swobodnej budowy
Czas na zrobienie pracy: proponuję 3 tygodnie
Zgłaszajcie w tym temacie się do udziału i na jurorów, żeby nie było problemu z ocenami.

Uczestnicy:
-Przemusio
-Olowek
-Adax
-ponceriusz
-Tay
-Siwy
-adriannn
-DarnokOk

Jurorzy:
-Lowcakur
-Odyn
-Willhelm III
-brennus
-Artut97

regulamin:
-mapa musi być zrobiona w sh1
-wszystkie triki są dozwolone
-mapy muszą być zrobione w trybie swobodnej budowy
- Oczywiście zabronione jest wstawianie nieswoich prac, w wypadku wykrycia oszustwa, uczestnik zostaje zdyskwalifikowany z konkursu
-mapa powinna być 300x300
Jeśli nie macie nic przeciwko, to wezmę udział w konkursie.

kategorie ocen:
- krajobraz- skala oceny /10- powinno się tu uwzględnić to jak krajobraz się prezentuje, czy nie ma w nim jakichś kwadratowych elementów, pustych obszarów itd.
-pomysłowość - skala /10 - tutaj uwzględniamy rzeczy typu ruiny, mosty, ogólną pomysłowość krajobrazu mapy(nie ewentualną fabułę!!)
-grywalność- skala /4 - należy zagrać w mapę przynajmniej 15min i ocenić czy gra się ciekawie, czy nie jest nudno
-fabuła- skala /4 - pomysłowość fabuły

Myślę, że 26 grudnia zakończę zapisy.

przemusio - 20 Grudzień 10, 19:55

Uczestnik. :)
olowek - 20 Grudzień 10, 20:03

Ja mogę brać udział, chyba, że nie będę miał czasu czy chęci.
Threeth opisz dokładnie zasady, co może a co nie może być i co będzie oceniane bo i tak wszyscy o to będą pytać.

Bordinio - 20 Grudzień 10, 20:05

Może warto zastanowić się nad jakimiś walorami specjalnymi ? [ Jakieś ruiny czy arcydzieła, wykraczające poza kanon ? :D ]
Jeżeli już chcesz brać udział to wydaje mi się, że nie możesz oceniać prac. Chyba, że uczestnicy się zgodzą :P

Threeth - 20 Grudzień 10, 20:09

Oczywiście, że w tym wypadku nie będę oceniać prac.
Lowcakur - 20 Grudzień 10, 20:15

Moge byc jurorem, w koncu ktos musi przejac ta czarna robote. :D
Threeth - 20 Grudzień 10, 20:19

Myślę, że ktoś mógłby pomóc mi w organizacji, np Olowek, Bordinio jakbyście byli chętni to piszczcie, bo ja mogę tego nie ogarnąć, ogólnie nie jestem dobry w organizacji tego typu rzeczy
Adax - 20 Grudzień 10, 20:25

Mogę spróbować-uczestnik.
ponceriusz - 20 Grudzień 10, 20:27

Ja biorę udział i co do ocen, to jeszcze grywalność w skali 1/4, tzn. każdy kto ocenia musi zagrać kilkanaście/kilkadziesiąt minut i pisze czy mapa mu odpowiadała, czy zbyt nudna przez wielkie odległości między surowcami nie była, itp.
Threeth - 20 Grudzień 10, 20:30

Dobry pomysł, zaraz to dopiszę.
Willhelm III - 20 Grudzień 10, 20:34

Ja się piszę do oceniania, bo w ogóle lubię wszystko oceniać, sprawdzać itd. Taka moja rola w tym wszechświecie :-D
Odyn - 20 Grudzień 10, 20:34

Postaram się ocenić mapy, jeśli czas mi na to pozwoli. Jak chcesz, to wpisz mnie do jurorów.
Tay - 20 Grudzień 10, 20:40

Dopisuję się jako uczestnik :)
brennus - 20 Grudzień 10, 20:42

Ja mogę dołączyć jako juror :)
olowek - 20 Grudzień 10, 21:02

Threeth, jakbyś potrzebował pomocy to pisz śmiało ;)

Jeszcze przemyślę sprawę dotyczącą mojego uczestnictwa w konkursie, jeśli nie wystartuje jako uczestnik na pewno zostanę jurorem, albo zajmę się organizacją konkursu, dając Treeth'owi więcej czasu na stworzenie mapy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group