StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Team stronghold.gry-online.pl - Plany kampanii

przemusio - 28 Grudzień 10, 19:18

Ja bym proponował wstawić I rozdział
Lord Smerf - 27 Styczeń 11, 16:49

Wygląda na to, że z I rozdziału pozostała tylko misja 1, którą zrobić zobowiązał się Kokoju.

Ze swojej strony przepraszam za małe zaangażowanie, lecz gdy próbuję otworzyć mapę w celu przetestowania jej, gra się po prostu wyłącza... Postaram się coś z tym zrobić, ale nie wiem, kiedy znów będę mógł testować.

Na chwilę obecną proponuję jak najszybsze zrobienie mapy 001(jeśli Kokoju nie ma czasu, może zrobić ją ktoś inny - może nawet ja, jeśli sobie poradzę z ww. błędami). Oprócz tego należy powstawiać odprawy do już ukończonych map. Zaraz potem możemy chyba wstawić I rozdział.
No i wypadałoby mieć odprawy do drugiego rozdziału(jeśli już zostały napisane, to przepraszam, ale nie byłem w stanie ich znaleźć). Z tego, co pamiętam, mamy historyka, którego zadania dotyczą m.in. pisania odpraw.

Lowcakur - 27 Styczeń 11, 17:18

Kurde, nie dam rady z moja misja, prosze przekazac ja komus innemu

Lord Smerf napisał/a:
Z tego, co pamiętam, mamy historyka


Historyk jest. Poprosze liste map, ktore nie maja napisanej odprawy na PW, przez weekend powinienem sie z nimi wyrobic.

Lord Smerf - 27 Styczeń 11, 20:13

Ajj, przeglądnąłem wszystko poza tym tematem. :D Odprawy są napisane, bardzo przepraszam za zamieszanie.

Poradziłem sobie też z Twierdzą, wszystko jest w porządku, zaraz piszę ocenę ocenę po przetestowaniu mapy.

Hunter - 28 Styczeń 11, 12:28

Odprawy są, ale w schemacie wystawiania misji jest taka rubryka "Historia", gdzie dodaje się trochę faktów (odprawa dotyczy rozgrywki, a w historii można napisać o czymś co dzieje się poza mapą, trochę np. o Janie Husie). Myślę, że dobrze by było napisać kilka "historycznych" zdań przy mapie, oczywiście sprawa do przedyskutowania.

[ Dodano: 5 Luty 11, 14:49 ]
Wyłapałem błąd w opisie misji, mianowicie mapka druga rozdziału pierwszego. Kokoju, napisaleś tam, że Jan Hus nigdy nie poprze nauk Wiklefa - było wręcz odwrotnie, Hus był zwolennikiem angielskiego reformatora i na nim wzorował swoje nauki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group