StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Castella Polona II - Ekhm!

adriannn - 20 Listopad 10, 15:59

Też jestem za nim, ale najpierw spytajmy go: Czy ma chęci? Czas?
brennus - 20 Listopad 10, 16:21

Również jestem za tym, żeby Fryzjer został GM Catelli Polony II.
Fryzjer - 20 Listopad 10, 16:26

Widzę, że większa część aktywnych graczy wskazała mnie na GM'a. To bardzo miłe :) . W sumie to mógłbym się tym zająć, mam parę pomysłów, myślę, że byłbym w stanie to "odpierniczyć" (nawiązując do posta Przemusia), a także sprowadzić graczy na chociaż część pustych stołków. Jednak ostateczny głos należy do Wojownika jako założyciela zabawy.

Swoją drogą to oby wszystkie formalności związane z wyborem GM się skończyły do następnego weekendu. Niezależnie od tego, kto nim zostanie, miejmy nadzieję, że szybko ruszy z reformami i grą.

Xeno - 20 Listopad 10, 16:45

Fryzjer byłby chyba najlepszym kandydatem na GM'a.
Hunter - 20 Listopad 10, 16:46

Wszystko postaowione, Fryzjer jest GM. Ale jako moje ostatnie rozporządzenie w tej "kadencji" ogłaszam wywalenie z gry Kacpra i Cruxa. Sorry moderatorowie, ale w tej grze każdy jest równy i zostawiając was postąpiłbym nie fair w stosunku do innych wywalonych.

Adios!

Fryzjer - 20 Listopad 10, 20:21

Dziękuję za namaszczenie i poparcie ze strony graczy :) . Teraz czuję się zobowiązany do kontynuowania dzieła Wojownika. Twoje ostatnie rozporządzenie, GM-seniorze, było najlepszym ze wszystkich :) . Teraz zaczynamy reformować grę. Wydaje mi się, że możemy wspólnie osiągnąć sukces.
Xeno - 5 Grudzień 10, 19:48

Mam pytanie. Wojskami można manewrować po wysłaniu infa z ruchami?
Fryzjer - 5 Grudzień 10, 20:27

A jak inaczej?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group