StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - BETA

Eldone - 8 Listopad 10, 10:30

Od czego dokładnie zależy ilość złota zarabianego przez parafie? Na razie dostaje tylko 99 złota na dzień i nie mam za co stawiać budynków. Można jakoś wysłać złoto do parafii z mojej wioski?
pawel2277 - 8 Listopad 10, 13:56

Chodzi wam w tym momencie gra? Bo u mnie jest jakiś problem z logowanie.
davis140 - 8 Listopad 10, 14:12

Nie, bo prawdopodobnie twórcy dodają coś nowego, lub naprawiają jakieś błędy.

Eldone napisał/a:
Od czego dokładnie zależy ilość złota zarabianego przez parafie?


Ilość złota trafiających na konto parafii zależy od ustawienia suwaka w oknie podglądu budynków w parafii. Suwak ten może przesuwać jedynie zarządca parafii (Stewart).

Eldone napisał/a:
Można jakoś wysłać złoto do parafii z mojej wioski?


Nie można.

kaczla - 8 Listopad 10, 17:06

Eldone:
Ilość złota można także zwiększyć dzięki zaangażowaniu się w handel z parafią. Możesz sprzedawać, jak i kupować; troszkę złota ci przybędzie. Jak dobrze pamiętam to możesz zdobyć złoto dla parafii dzięki ataku na inną, lecz nie pamiętam czy wymagany jest atak z parafii czy z wioski. Troszkę dawno w Stronghold Kingdoms nie grałem. :D

pawel2277 - 8 Listopad 10, 17:59

Żebym mógł kupić łuki muszę najpierw przynajmniej jeden sprzedać ;>?
Eldone - 8 Listopad 10, 18:11

Ogólnie żeby móc coś kupować trzeba najpierw to sprzedać ;p
pawel2277 - 9 Listopad 10, 16:03

a czy istnieje jakiś inny spoób na zdobycie research point oprócz kolejnego poziomu gracza i kupowania za pieniądze, z czasem kupowania to trzeba będzie wydawać na takie jedno badanie kosmiczne pieniądze;/
Eldone - 9 Listopad 10, 16:33

Na początku za wykonanie jakiegoś zadania się dostawało. A tak to innego sposobu raczej nie ma.
123mamut - 10 Listopad 10, 10:38

mam problem ponieważ wilki dały mi - 4 popularności mżawka czy coś dało mi - 6 popularności i za zamek - 10 jak temu zaradzić??
Bordinio - 10 Listopad 10, 15:38

Zamek musisz ogrodzić => Otocz siedzibę i postaw bramę.
Na pogodę nie ma żadnego remedium.
Jeśli chodzi o wili to je wybij lub czekaj aż ktoś inny to zrobi.

Hunter - 10 Listopad 10, 15:40

Wilki i zamki botów można rozwalać, trzeba mieć tylko odpowiednią liczbę żołnierzy (jak się ma po 10 łuczników i chłopów to nie warto atakować), co skutkuje +honor i koniec eventu. Mżawka to event "pogodowy" - nie darady ich wyłączyć, trzeba je przecierpieć. Ich czas pisze ci pod obrazkiem.
123mamut - 11 Listopad 10, 11:22

trzeba mieć postawiony sklep żeby sprzedawać towary??
Lord Smerf - 11 Listopad 10, 11:28

Chyba nie ma takiego budynku, ale żeby sprzedawać cokolwiek, trzeba mieć targowisko(Market). Najlepiej postawić je gdzieś na uboczu, zostawiając miejsce na budynki przynoszące większe efekty, gdy postawi się je w pobliżu siedziby.
123mamut - 11 Listopad 10, 16:20

postawiłem i mam tego kupca i jak to sprzedawać??
Lord Smerf - 11 Listopad 10, 16:29

Klikasz na stolicę najmniejszego regionu(Parish), w którym jesteś, następnie Market, wybierasz co chcesz sprzedać i sprzedajesz.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group