StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Winter Age - Nabór do teamu!!

wert - 30 Wrzesień 10, 14:59
Temat postu: Nabór do teamu!!
No więc nastał ten czas, kiedy projekt przeżywa pierwszy kryzys.
A dokładniej wszyscy co mi pomagali nie odzywają się(zostałem sam praktycznie)
Także webmaster zajmujący się stroną nie odpowiada.
Samemu prace idą BARDZO POWOLI z powodu szkoły, dlatego szukam osób chętnych do pomocy


Poszukuję:

-nowego webmastera który zajmie się budową strony projektu

[PILNE]-dobrego grafika 3d(jak nie jesteś grafikiem a znasz taka o pomoc to proszę kontakt)

DeltiX - 6 Kwiecień 11, 23:55

Chciałbym zwrócić uwagę że jest to lekkie generalizowanie sprawy ponieważ ciągle czekam na hasło - kiedy będę mógł się zająć tworzeniem map. Rozumiem że na tym etapie nie ma dla mnie jeszcze nic do roboty, ale na pewno się nie odwróciłem od projektu. Zresztą ostatnią wiadomość o projekcie dostałem na maila parę dni po rozstrzygnięciu konkursu na "mapmejkera", a to oznacza że minęło od tego momentu naprawdę dużo czasu.
DonKamillo - 7 Kwiecień 11, 09:55

Może lepiej poszukaj na jakimś forum graficznym. Tam ktoś w ramach szlifowania umiejętności pewnie by chętnie pomógł...
Duncan - 7 Kwiecień 11, 12:46

Rozumiem was że jednak temat cały czas istnieje ale nie przydało by się chociaż " sory że odświeżam" czy coś w tym stylu? Spójrzcie kiedy był post werta...
Zresztą ja tylko zwracam uwagę ponieważ nie będę pouczał starszych osób o kilka lat :) .

Pozdrawiam :) .

przemusio - 7 Kwiecień 11, 15:21

Duncan, wert żyje i zajmuje się projektem. [sry za spam] Myślę więc, że jakaś nowa osoba się przyda.
Hunter - 8 Kwiecień 11, 12:27

Nie, wert nie zajmuje sie projektem, przynajmniej tak pisał. Teraz zrobił trial editor.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group