StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Castella Polona II - Pytania dotyczące gry

Fryzjer - 10 Październik 10, 10:12

Czyli w nast. turze dasz kasę za zaległe siano i surowce z I tury?
Kacper - 10 Październik 10, 22:25

Właśnie, wyskakuj z kasy! :D
Hunter - 12 Październik 10, 12:22

forsę, jeśli nie zbudowaliście se targu w 1 turze, to dostaniecie ją w tej turze (jeśli zbudujecie targ) jednak w 3 turze nie będzie już takiej taryfy ulgowej
Fryzjer - 12 Październik 10, 16:28

A kiedy będzie III tura?
Xeno - 15 Październik 10, 10:52

Wojownik mam taką małą prośbę. Czy mógłbyś pisać w infach również stan wojsk, które mamy z tymi co na początku się dostaje również.
Adax - 15 Październik 10, 15:14

Prosto... Co daje port?
Hunter - 15 Październik 10, 16:56

Xeno, na poczatku nie mamy ŻADNYCH wojsk. Jakby były, to bym o tym napisał.

Adax - z powodu tego, że mamy baardzo mało morza, wykasowałem port.

Fryzjer - 15 Październik 10, 18:16

Odnośnie tych wojsk startowych to chyba ktoś rozpuścił plotę, bo wszyscy, co się pytałem, mówią, że mamy jakąś armię początkową :p .
Xeno - 15 Październik 10, 20:34

Ja gdzieś czytałem, albo może mi się wydało, że mamy na start w każdym mieście po 100 chłopów, ale to ta plota chyba.
Hunter - 16 Październik 10, 09:49

Tak napisałem, ale dlatego, żebyście to ocenili. Dzięki temu mogłem to równomiernie rozdzialić kasę (pierwszy raz prowadzę PBF, nie dziwcie się). Ale jeślibym sie zdecydował na rozdzielenie wojsk, to bym o tym was powiadomił w infach.
Fryzjer - 16 Październik 10, 10:32

Czyli sprawa wyjaśniona. A powiedz mi, czy istnieje możliwość sprzedaży nabytych żołnierzy? Np. ktoś kupił x chłopów i chciałby je sellnąć. Dostanie za to jakieś pieniądze?
Hunter - 16 Październik 10, 14:50

Nie sprzedać, ale zwolnić. Tak, dostajemy kasę, ale tylko połowę ich pierwotnej ceny.
Lord Smerf - 17 Październik 10, 00:04

Czy będzie komenda na odłączenie oddziału od armii? Byłaby niezwykle przydatna.
Hunter - 17 Październik 10, 10:58

Zaraz napiszę.
Lord Smerf - 22 Październik 10, 20:58

Jakie są zasady poruszania się szpiegów w świecie gry? Czy możliwość wykrycia szpiegów zależy od ilości szpiegów w danym mieście, czy państwie?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group