StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 - [problem z misją] Misja 7 Kampanii Ofensywnej

AdrianC - 15 Sierpień 10, 19:11
Temat postu: [problem z misją] Misja 7 Kampanii Ofensywnej
Witam,
Mam pytanko. Jestem obecnie w Misji 7 Kampanii Ofensywnej. Mam dorwać Olafa. Siedzi za potrójnym drewnianym murem. Mam mizerną armię i 4 katapulty.
Misję przeszedłem, ale mój rycerzyk stracił konia. Czy jest jakaś możliwość by tego konia odzyskać lub jakiś sposób na przejście tej misji bez strat lub z niewielkimi stratami oraz z koniem?
Rycerza użyłem, by zniszczyć dwie balisty stojące przed pierwszym murem i siejące zniszczenie w mojej armii. Niestety mój rycerz w tym starciu stracił konia.

seitas - 17 Sierpień 10, 12:31

nie odzyskasz go ,jakby ci przeżył to w misji nr 8 nie będziesz mógł wejść do siedziby bo będzie na koniu
TwierdzaBoss - 15 Lipiec 12, 19:22
Temat postu: Re: Misja 7 Kampanii Ofensywnej
AdrianC napisał/a:
Witam,
Mam pytanko. Jestem obecnie w Misji 7 Kampanii Ofensywnej. Mam dorwać Olafa. Siedzi za potrójnym drewnianym murem. Mam mizerną armię i 4 katapulty.
Misję przeszedłem, ale mój rycerzyk stracił konia. Czy jest jakaś możliwość by tego konia odzyskać lub jakiś sposób na przejście tej misji bez strat lub z niewielkimi stratami oraz z koniem?
Rycerza użyłem, by zniszczyć dwie balisty stojące przed pierwszym murem i siejące zniszczenie w mojej armii. Niestety mój rycerz w tym starciu stracił konia.


mała porada...katapultami zmiataj ludków którzy idą w twoją stronę :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group