StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Wiedźmin

Aragorn - 14 Maj 11, 08:16

Ale żeby za ciężkie pieniądze gry nie można było kupić!
I oni się dziwią, że jest piractwo!

Piter559 - 19 Maj 11, 15:59
Temat postu: Problem z aktualizacją edycji podstawowej
Witam.

Gra bardzo mi się spodobała, przeszedłem ją po wielokroć i w związku z niedawną premierą "Wiedźmaka 2" (który mi nie pójdzie :-( ) postanowiłem powrócić do jedynki.

I tu mam problem. Nie pamiętam jak instalowało się Edycję Rozszerzoną. Posiadam wydanie gry z przed kilkuuu lat. Dostałem Wiedźmina od siostry na urodziny, i wtedy nie było jeszcze pudełkowej edycji rozszerzonej. Wszystko musiałem ściągać i zachowałem pliki. Wtedy na stronie była instrukcja instalacji poszczególnych elementów. A teraz nic! ZERO! tylko możliwość pobrania plików i na tym koniec. Wszystko kręci się wokół "dwójki".

Jeżeli byłby ktoś tak miły i zapodał mi tą instrukcją patchowania to byłbym bardzo wdzięczy.

Pozdrawiam.

Aragorn - 19 Maj 11, 19:22

Ja na twoim miejscu kupiłbym nowy komputer... W sumie to i tak muszę zainwestować, bo mój eksponat bez przerwy się j***e.
Co do Edycji Rozszerzonej, to mam sobie znowu ściągać, bo bez niej nie da się przejść prologu, a nawet z pierwszym dialogiem w prologu miałem problemy! A jeszcze kilka lat temu tylko piąty akt mulił...

Lord Smerf - 29 Lipiec 11, 10:24

Właśnie przeszedłem Wiedźmina 2 i bardzo mi się podobało. Gra nawet na "normalnym" była dla mnie w pewnym momencie za trudna. Pewnie spróbuję jeszcze przejść na "trudnym' - tym razem z rozsądnym rozkładem statystyk i przemyślaną taktyką walki. Questy są wystarczająco długie(czasem nagrody nie są zadowalające - taki mały minus). Szkoda, że najlepszym zestawem ekwipunku nie mamy czasu się nacieszyć(2 większe walki to chyba trochę za mało); praktycznie nie ma sensu się w niego zaopatrywać.

Ogólnie polecam grę, zwłaszcza ludziom, którzy mają dobry komputer. Ja mam całkiem niezły, ale i tak wyciągał jakieś 25-30 fps tylko na najniższych ustawieniach.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group