StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Wiedźmin

Andrewe - 12 Maj 11, 20:21

I znowu cisza.Gra jes bardzo fajna, polecam.
Przeszedłam pare pierwszych misji, ale szkoła wzywała więc zaprzestałem grania. Skończyłem na bagnach za wyzimą. Dialogi super. Prawie jak w Książce, tylko troche przesadzili z wiecie czym.

Lowcakur - 12 Maj 11, 20:26

Przeklenstw w ksiazce bylo tyle samo, o ile nie troszke wiecej. :P Albo masz na mysli "bunga bunga", to tego w ksiazce bylo jeszcze wiecej. :P
Tay - 12 Maj 11, 20:33

Lowcakur napisał/a:
"bunga bunga"

Chyba pinga pinga* xD
Gra graficznie prezentuje się świetnie, ale niespecjalnie lubię te nowe cRPG. Wkurza mnie ten widok, wolę rzut izometryczny. Nie miałem okazji grać, gdyż mój komputer ma problemy z udźwignięciem rzeczy z o wiele mniejszymi wymaganiami.



*Polecam książki Wojciecha Cejrowskiego.

Lowcakur - 12 Maj 11, 21:56

Tay napisał/a:
*Polecam książki Wojciecha Cejrowskiego.


Czytalem Rio Grande, wiec wiem co to pinga pinga dzi*** (taki tekst ostatnio na topie, chyba)

A we Wiedzmaku zakon ejst najlepszy, kto sie nei zgadza?

adriannn - 13 Maj 11, 06:53

Ja grałem, ale nie spodobał mi się. Tzn. że grafika, klimat, dialogi i fabuła jest super, ale sposób rozgrywki do bani. Widok zza pleców, dziwne walki mnie przerażają, dlatego zrezygnowałem z dalszej gry... A szkoda, mogło być tak dobrze...
Lowcakur - 13 Maj 11, 13:19

adriannn napisał/a:
Widok zza pleców, dziwne walki mnie przerażają, dlatego zrezygnowałem z dalszej gry... A szkoda, mogło być tak dobrze...


A w Gothicu, Fable, Oblivionie, i innych cRPG to jaki jest niby widok? Z lotu ptaka?

A walka jest calkiem niezla, zdecydowanie lepsza jak np. w GIII czy Oblivionie.

Tay - 13 Maj 11, 14:11

Lowcakur napisał/a:
A w Gothicu, Fable, Oblivionie, i innych cRPG to jaki jest niby widok? Z lotu ptaka?

Może w tych grach też go przerażają ;p Nie pisał, że w innych grach tak nie ma.

Lowcakur - 13 Maj 11, 14:19

No to chlopak nie pogra sobie w wiekszosc znanych gier cRPG oraz Strategie(no przeciez tam jest okropny widok z lotu ptaka).
Tay - 13 Maj 11, 14:33

Lowcakur napisał/a:
No to chlopak nie pogra sobie w wiekszosc znanych gier cRPG oraz Strategie(no przeciez tam jest okropny widok z lotu ptaka).

On nie pisał, że nie lubi z lotu ptaka ;p Poza tym większość cRPG z którymi się spotkałem ma widok w rzucie izometrycznym, lub zza pleców.

adriannn - 13 Maj 11, 15:25

W wiedźminie jest dziwny widok zza pleców, a to nie oznacza, że mnie całkowicie przeraża :-) A w Oblivionie akurat jest FPP, który uwielbiam ;-)
Aragorn - 13 Maj 11, 15:43

Mi się Oblivion nawet z bodajże 1300 modami (całymi paczkami ściągane), Sherving Islands, Knights of the Nine i Ivellonem (najciekawszy element, ale krótki strasznie) znudził. Co do wiedzmina - cud wśród cRPG.
Lowcakur - 13 Maj 11, 15:46

Tay napisał/a:
On nie pisał, że nie lubi z lotu ptaka ;p Poza tym większość cRPG z którymi się spotkałem ma widok w rzucie izometrycznym, lub zza pleców.


Tay, to byl przyklad -_-`

adriannn napisał/a:
W wiedźminie jest dziwny widok zza pleców, a to nie oznacza, że mnie całkowicie przeraża :-) A w Oblivionie akurat jest FPP, który uwielbiam ;-)


W Wiedziminie jest pare trybow, jest i izo i FFP i Hybryda. A w Oblivionie tryb FPP jest kiepski, lucznikiem w takich warunkach nie da sie grac.

Aragorn napisał/a:
Mi się Oblivion nawet z bodajże 1300 modami (całymi paczkami ściągane) znudził. Co do wiedzmina - cud wśród cRPG.


Nom, Oblivion sie szybko nudzi, na poczatku to powiew nowosci, ale potem nuda. A w Wiedzmina gralem miesiacami i mi sie nie znudzil.

Hunter - 13 Maj 11, 16:36

Niedługo będzie premiera dwójki, z tego, co widziałem, to nowy wiedźmin prezentuje się nieźle, ale w niego raczej nie zagram.
Aragorn - 13 Maj 11, 19:28

Można kupić w Empiku w przedpremierze za zdaje się coś koło 5 dych(!), ale mi kazali ch@!# pokazać dowód osobisty!!!
adriannn - 14 Maj 11, 07:06

Cytat:
ale mi kazali ch@!# pokazać dowód osobisty!!!

Ja miałem podobnie w bibliotece:
-Dzień dobry, czy są tutaj książki Andrzeja Sapkowskiego?
-Ale to są książki dla starszych czytelników...
-Ja już czytałem kilka.
-Tak?! To ile ty masz lat?!
Jestem najniższy w klasie, więc dużo osób myśli, że mam coś około 9 lat...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group