StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - Gra

Threeth - 21 Lipiec 10, 09:05

Odpowiada za to badanie command, czy jakoś tak. Napisałem ci to w wiadomości w grze.
DarnokOk - 21 Lipiec 10, 09:09

ok dzięki sprawdze ;)
Erek - 21 Lipiec 10, 09:11

Super gierka mam wioskę w Northamptonshire koło zamku Northampton.Nick Erek40.
Odyn - 21 Lipiec 10, 09:39

DarnokOk napisał/a:
Dobry pomysł z tymi kartami. Oby w finalnej wersji nie kosztowały prawdziwej kasy.

Karty będą głównym źródłem dochodu firmy. Dzięki nim autorzy zdecydowali się nie pobierać opłat za samą grę.

DarnokOk - 21 Lipiec 10, 10:32

Odyn napisał/a:
Karty będą głównym źródłem dochodu firmy. Dzięki nim autorzy zdecydowali się nie pobierać opłat za samą grę.


Och szkoda ;( z jednej strony to lepiej bo można wygrywać bez kart i mieć satysfakcje. No cóż pozostaje cieszyć się na razie że w Alfie nie są za Realne pieniądze;)

lukinis - 21 Lipiec 10, 13:10

Ciekawa gra. Ja też mam wioskę w Warwickshire, obok Boddlington, a mój nick to lukinis. :-)
Pepe220198 - 6 Sierpień 10, 20:03

Jak zdobyc dostep do gry bo ja nie jestem oblukany?
davis140 - 7 Sierpień 10, 09:08

Teraz juz rozpoczela sie alfa 4, wiec na razie raczej nie masz na co liczyc. Jezeli jednak cos uda ci sie zdzialac to szukaj na stronie Stronghold Kingdoms, tam musisz podac koniecznie e-mail, potem musisz czekac na odpowiedz, dopiero wtedy bedziesz mogl ja dostac.

KLIK

Odyn - 8 Sierpień 10, 18:44

Podając link na stronie SK można nigdy się nie doczekać... Lepiej założyć konto w grze na stronie http://login.strongholdkingdoms.com/ i wtedy czekać już tylko na aktywację.
lolnik1 - 9 Sierpień 10, 11:51

Powinni trochę pozmieniać w technologiach, bo za nim zrobisz podstawy ekonomii, to mijają 2 tygodnie
Lord Twierdza - 22 Październik 10, 09:02

Gra jest fajna i przyjemna nie zabiera tyle czasu co np. plemiona! Mój nick to Lord 122. Pozycja West Yorkshire, Holmfirth, Twierdza. Ile macie punktów? Ja na chwile obecną posiadam 3017 i nie wiem czy to dużo czy mało :-P :-) ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group