StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - Alpha 4

Lutel - 27 Lipiec 10, 18:58

Masz protekcje trzydniową :) . Nikt Cie nie może atakować, ale i Ty nic nie zdziałasz.
Warlike - 27 Lipiec 10, 19:01

Nikt? Mi się władowali do zamku chłopi z Enemy's Castle, myślałem, że nikt mnie nie zaatakuje przez te 3 dni, to się zabrałem za inne sprawy, a teraz już zamek jest postawiony (co prawda malutki, ale zawsze :P ).
Lutel - 27 Lipiec 10, 19:33

Musiał Ci się skończyć, albo nie miałeś... mnie nikt nie atakował, nawet Siege Camp. Jak zakładasz wioskę od razu po rejestracji to nie masz protekcji, przynajmniej ja nie miałem, więc się przeniosłem.
Odyn - 27 Lipiec 10, 20:46

Na początku te ataki z zamku wroga dużo bardziej opłaca się zostawiać w spokoju. Strata honoru jest dużo mniej kosztowna, niż punkty badań wydane na zamek, surowce na mury oraz pieniądze i czas poświęcony na rekrutację ludzi.
Kita - 27 Lipiec 10, 21:08

Czy ja wiem, gdyby od razu pójść w mały kamienny zamek i pare łuczników i można siedzieć i się śmiać z ataków, a honor w tej grze jest na początku bardzo ważny.
przemusio - 27 Lipiec 10, 21:10

Ja od razu walnąłem palisadę i mam problemy z drewnem, moja opinia : nie opłaca się, już lepiej honor tracić :/
tomcho - 28 Lipiec 10, 07:33

Ale się porobiło u mnie w parafii. Pewein Lord z sąsiedniej parafii zaatakował naszego stewarda ( który był naprwade dobrym graczem) i przejął jego wioske, teraz planuje eksterminować każdego po kolei z mojej parafii. Nikt nie ma z nim żadnych szans, gościu jest 7 w rankingu i atakuje taką ilością żołnierzy, że aż strach :) Jakieś rady, co można by zrobić?? HELP
Roti - 28 Lipiec 10, 08:32

Który budynek w stolicy parafii zwiększa wielkość oddziału?
Czes - 28 Lipiec 10, 08:35

Barracks.
Lutel - 28 Lipiec 10, 08:49

tomcho napisał/a:
Ale się porobiło u mnie w parafii. Pewein Lord z sąsiedniej parafii zaatakował naszego stewarda ( który był naprwade dobrym graczem) i przejął jego wioske, teraz planuje eksterminować każdego po kolei z mojej parafii. Nikt nie ma z nim żadnych szans, gościu jest 7 w rankingu i atakuje taką ilością żołnierzy, że aż strach :) Jakieś rady, co można by zrobić?? HELP


Jeżeli nie jesteście zorganizowani to nic nie zdziałacie. On zapewne ma jakiś plan i działa tak jak mu kazano, tutaj jest wiele planów, które są realizowane od początku w celu zwyciężenia tej Alphy :) . Możecie też spróbować z nim pogadać i ofiarować swą pomoc itd. Albo uciekać do innej wioski. Settings -> Abandon Current Village.

Czes - 28 Lipiec 10, 09:46

Właśnie, co się dzieje gdy ktoś podbije naszą wioskę? Z automatu opuszczamy naszą wioskę i możemy wystartować gdzie indziej?
BlooD - 28 Lipiec 10, 10:01

mozna jeszcze dostac sie na alpha 4 ??
Lutel - 28 Lipiec 10, 11:10

Czes, po prostu masz zero wiosek :) . Możesz mieć nową i budować ją od podstaw. Poziom i technologie pozostają.
Czes - 28 Lipiec 10, 11:39

Czyli z automatu przenosisz się gdzieś tak jak byś wziął opuszczenie wioski? Czyli praktycznie tak samo jak w Plemionach :P
Adax - 29 Lipiec 10, 13:22

Ciekowe czy żartują? Przy logowaniu po wpisaniu daty urodzin piszą, że przyślą prezent!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group