StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - NFS:UC

MK - 25 Grudzień 08, 21:57
Temat postu: NFS:UC
Mi się nawet podoba, lepszy niż proshit napewno ;p Ale od most wanteda gorszy :P W ogóle jakiś żałosny tuning w tej grze jest, nie ma to jak tuning z NFSU2 :> Jedyne co ta gra ma lepsze niż poprzednie części to auta, buggati veyron, pagani zonda, slr mclaren, mclaren f1, porshe carera gt, mmmmmmmmmmm :) A i jeszcze mnie wkurza w tej gierce heli, bo czesto nie ma jak mu uciec :< Albo kolczatki :FFFF
All Filippo - 26 Grudzień 08, 07:07

Osobiście nie grałem w żadne inne części nowsze od Most Wanted. Nie ukrywam, że nie lubię takich gier, chociaż NFS : Porshe albo Underground to klasyka i są świetne. Cóż może zagram. ;p
Przemas lr - 26 Grudzień 08, 10:05

Mój kumpel mówi, że to jest wielki nie wypał. Gorszy od Pro Streeta, więc n ie wiem czy sobie ściągać/pożyczać od kumpla...
Mnie się po screenach nawet podoba, ale wymagania są takie.....

Ale i tak żadna część nie przebija NFS: Porsche i NFS: MW :)

Damcio95 - 26 Grudzień 08, 15:42

Włedug mnie tak samo tunig jest marny a szczególnie z naklejkami od prostreet jest lepszy o 1000 razy a czy gorszy od Most Wanteda niewiem? ta gra jest za krótka po prostu
Czes - 28 Grudzień 08, 15:36

ja uważam że Need for Speed umarło wraz z Underground 2, może jeszcze w Most Wanteda można pograć ale już nowszych NFSów nie trawię... chociaż jedyny plus w Carbonie bodaj były spore możliwości tuningu.
Magnatel - 28 Grudzień 08, 15:44

Według mnie się skończyło na Most Wanted. Chyba najlepsza część. W Carbona też się dało pograć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group