StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Team stronghold.gry-online.pl - Spis aktywnych członków

Hunter - 30 Maj 10, 15:54
Temat postu: Spis aktywnych członków
Dobra zrobimy mały spisik i zobaczymy kto naprawdę jest aktywny.

Teraz do rzeczy: napisać, kto dalej będzie pracował w teamie!!

Lord Smerf - 30 Maj 10, 16:11

Ja na pewno będę pracował. W tej chwili mam jednak kulminację roku szkolnego(2 lektury po angielsku do przeczytania, egzamin, kilkanaście sprawdzianów i kilka odpowiedzi) i nie jestem w stanie zrobić niczego znaczącego.
Hunter - 30 Maj 10, 16:13

Rozumiem, masz dużo pracy. Czekam na potwierdzenie reszty teamowców.
Kokoju - 30 Maj 10, 16:50

Potwierdzam uczestnictwo, już większość rzeczy szkolnych zrobiłem i tylko zostało pare rzeczy do poprawienia, więc mam sporo wolnego czasu
Threeth - 30 Maj 10, 17:39

Ja też potwierdzam. Nie wiem w ogóle czym będę się zajmował, podobno jestem ,,zapasowym mapmakerem". Czekam na kampanie sh1 :D .
Hunter - 31 Maj 10, 12:01

Chyba ja będę musiał zrobić tych kilka map :/ Aha niech ktoś wystawi 9-wiątą misję oto historyjka:

Gdy Aleksander zdobył Milet, wyruszył pod drugie buntownicze miasto - Halikarnas. Kiedy jesnak otoczył miasto, buntownicy nie zechcieli ustąpić i postanowili bronić miasta. Wojska Alaksandra podzielone są na trzy oddziały - wróg zostanie zaatakowany z każdej strony. Czas, aby raz na zawsze zdusić buntowników.

thompson - 31 Maj 10, 13:56

ja sie podciagne tylko z ocenami i bedzie cool, bede juz naprawde cos robil a nie jak wczesniej, bo przyznaje, ze mialem w duzy wklad w uspienie kampanii. Proponuje poczekac z tym do wakacji, wtedy wszyscy beda mieli wolne.
ponceriusz - 31 Maj 10, 14:03

wojownik123, skoro masz historyjkę, to Ty wstaw mapę. To mało czasu zajmuje, nie wiem dlaczego wszyscy się od tego tak oddalają, a ja nie mogę, ponieważ na komputerze, gdzie mam Twierdzę nie działa internet, więc wstawienie będzie w moim przypadku bardzo pracochłonne.

Na razie nie trzeba robić nowych map, bo mamy ich w zapasie. Z tego co pamiętam, to cały drugi rozdział mamy skończony. Trzeba się tylko streszczać ze wstawianiem, proszę historyka o napisanie odprawy do kolejnej misji (węzeł Gordyjski). Jeśli thompson zrobi to szybko, wojownik, albo ktoś inny ma szansę wstawić 2 misje naraz.


PS Oczywiście potwierdzam dalsze uczestnictwo.

thompson - 31 Maj 10, 14:16

Rok 333 p.n.e. Aleksander dociera aż do Gordion, miasta znanego z legend, które początek swój mają w latach odległych, za króla Gordiosa i jego potomka Midasa. Legenda mówi, że kto rozsupła węzeł pozostawiony już w tamtych czasach, który uchodzi za nie do rozplątania, zostanie panem całej Frygii a nawet Azji. Czyż nie do tego dąży Aleksander? W mieście czeka świątynia Zeusa, w której ów węzeł spoczywa. Nim połączone są jarzmo i dyszel starego królewskiego wozu – daru wotywnego umieszczonego przez frygijskiego króla Gordiosa lub Midasa. Przed Aleksandrem czeka teraz zadanie - dowieść, że jest się tym, który Azję ma podbić.
Hunter - 31 Maj 10, 16:35

Ok, dawno by wstawił, ale powieddzcie co i jak mam to pozałatwiać - nie za bardzo wiem jak wstawić ten link do minimapki, poza tym nie mam tego Miletu. Dajcie cynk i ją wstawię.
ponceriusz - 31 Maj 10, 17:01

Cóż robisz coś takiego:

[i:][b:]009-Atak na Halikarnass[/b:][/i:]
[url=LINK OD SPEEDYSHARE][img]FRAGMENT LINKU OD IMAGESHACK[/img][/url]

[color=green:][b:]Zwycięstwo: Brak wroga na mapie[/b:][/color:]
[color=red:][b:]Porażka: Całe twoje wojsko zginęło[/b:][/color:]

[i:]"Gdy Aleksander zdobył Milet, wyruszył pod drugie buntownicze miasto - Halikarnass. Kiedy jednak otoczył miasto, buntownicy nie chcieli ustąpić i postanowili bronić miasta. Wojska Aleksandra podzielone są na trzy oddziały - wróg zostanie zaatakowany z każdej strony. Czas, aby raz na zawsze zdusić buntowników."[/i:]

[b:]STRATEGIA
PORADY[/b:]
(Piszesz porady)

Maker - [b:]Kokoju[/b:]
Testerzy - [b:]wojownik123, ponceriusz[/b:]
Poprawki - Brak

Ten fragment linku od imageshack.us , musisz sam wyszukać. Wklej na początku w tamto miejsce cały link, a potem skasuj [url=imageshackcośtamblablablabla] z jednej strony linku i [/url] z drugiej. I nie zapomnij skasować w tekście napisu "uploaded with imageshack" Chyba kapujesz?

I to by było na tyle... To samo z drugą mapą, jeśli wystawiasz dwie naraz.

Hunter - 1 Czerwiec 10, 07:21

Dzięki za poradę, wystarczyło tylko opisać jak włożyć link do minimapki, koory zmieniać to ja potrafię :P A ja nie daję na imageshack tylko tinypic, tam wyświetla ci się link bez blablablablablacośtam jak to określiłeś ;)

Edit: Potrzebujemy już tylko linku... aktywnego

Kokoju daszlinka do miletu??

ponceriusz - 1 Czerwiec 10, 14:38

Milet przecież jest już wstawione! Jak pewnie zauważyłeś w tym moim poście u góry zamieniłem Milet i Halikarnass, bo myślałem, że się pomyliłeś. A linku do Halikarnassu nie mogę dać, bo nie mam neta w komputerze z Twierdzą.
Hunter - 1 Czerwiec 10, 16:20

Sry, przejęzyczyło mi się chodziło o Halikarnas

[ Dodano: 1 Czerwiec 10, 17:23 ]
ponceriusz napisał/a:
009-Atak na Halikarnass


zapomniałeś o [scroll] , który powoduje poruszanie się napisu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group