StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Team stronghold.gry-online.pl - Kampania umarła

Hunter - 22 Maj 10, 08:11
Temat postu: Kampania umarła
"Podboi Aleksandra" chyba nie ma co kontynuować. Nikt nie ściąga mapek , a nie robimy ich dla samych siebie. Teraz powrócił SH i narazie tylko do niego jest szansa na dobrą, popularną kampanię. Proponuję przyjąć nowy plan, bo razem z kampą umarł też team. Trzeba go odżywić nowym pomysłem. Ludzie, czas na REAKTYWACJĘ !
ponceriusz - 22 Maj 10, 09:29

Bzdura.

Ja czekam, aż naprawi mi się internet w komputerze, gdzie mam Twierdzę. Wtedy raczej wstawię kolejną misję.
Ściąga dużo osób, ale nikt nie ocenia. Ale to żaden problem, bo jak skończymy kampanię, Odyn wstawi na stronę Stronghold.Gry-Online.pl i zainteresowanie będzie duże. Jeśli poda też link do tematu na forum, możemy się spodziewać ocen, ale przecież i tak kampanię bardziej robimy dla strony niż dla ocen i pochwał naszych prac (w końcu sama nazwa to w pewien sposób "mówi").

Tymczasem nikt nie wstawia kolejnych map do tematu "Testowe mapki", bo na razie 75% map jest zrobione. Czekam na jakieś oznaki życia thompsona, żeby napisał odprawę (do misji 9. Atak na Halikarnass).

PS Nie traćmy nadziei na skończenie.

Lord Smerf - 22 Maj 10, 10:22

Nie powinniśmy tracić nadziei, gdy skończymy kampanię, pojawi się ona na stronie i zainteresowanie wzrośnie.

Co do "Ataku na Halikarnas", mogę spróbować napisać odprawę w zastępstwie za historyka, ale jakoś nie przypadł mi do gustu krajobraz. Moim zdaniem trzeba go chociaż trochę poprawić, mapa wygląda na nieco pustą.

ponceriusz - 22 Maj 10, 10:34

Mogę zrobić poprawki w krajobrazie, ale wrzucę jak Kokoju się zgodzi (z brakiem neta sobie poradzę, w końcu istnieje takie coś jak pendrive).

[ Dodano: 22 Maj 10, 09:36 ]
Piszcie też tutaj porady, oto moje, które wysłałem kiedyś Kokoju:
-Atakuj od prawego górnego rogu mapy. Tam jest tylko jedna warstwa murów do pokonania. Złącz wojska jak tylko możesz.
-Wybij wszystkich żołnierzy wroga z jego wież i dopiero wtedy zaatakuj siedzibę.
-Najemnikami w górnej części mapy zajmij się na końcu. Wcześniej grozi ci ostrzał z wież.

Piszcie wszystkie jakie macie, nawet jeśli są podobne do moich.

Hunter - 22 Maj 10, 15:44

No i mamy reaktywację! Trzeba było obudzić trochę team, to się sam nakręci!

A co do historyjki, to spróbuję coś wydumać.

Po udanym oblężeniu milet Aleksander wyruszył pod drugie zbuntowane miasto - Halikarnas. Trzeba zdusić tutaj buntowników, ponieważ będzie to ostateczny znak dla reszty polis. Miasto zostało otoczone ze wszystkich stron. Teraz Aleksander musi się uporać z wrogimi wojownikami, którzy postanowili bronić polis. Aby zwiększyć swoje szanse mieszkańcy Halikarnasu wynajęli najemników. To starcie będzie sprawdzianem dla sił króla Macedonii.

ponceriusz - 22 Maj 10, 17:57

Wszystko dobrze, tylko to
wojownik123 napisał/a:
szanse mieszkańcy Halikarnasu wynajęli najemników

trochę... Wydawało mi się, że są to normalni mieszkańcy, choć nie wiem z jakim zamiarem wyszedł Kokoju.

PS Widać, że do każdego nowego wstawienia mapy trzeba zrobić osobny temat. Wtedy praca będzie zap******** jak Kolejorz (taka swoista metafora, aby w artystyczny sposób dodać nowych nadziei dla mieszkańców zalanych terytoriów Polski.). :-)

Kokoju - 22 Maj 10, 21:35

Hmmm... w sumie sam nie wiem, co to tam dawalem, czy to najemnicy, czy też może Dariusz postanowił wesprzeć wrogów swego wroga. Mapę częściowo poprawiłem, link:
http://www.speedyshare.co...-Opor_Milet.map
Tych arabów postanowiłem usunąć.
W każdym razie, powinniśmy skupić się na wstawianiu map. Wstawianie ich nie nadąża za produkcją, i skończy się na tym, iż w naszym"Archiwum" będziemy mieli 75% map które nie ujrzą swiatła dziennego.

Hunter - 23 Maj 10, 12:34

No to tylko usunąc motyw najemników i mamy historyjkę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group