StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 3 - Twierdza 3!!!

KrystianM - 7 Październik 11, 18:25

Ostateczna (mam nadzieje) data premiery Twierdzy 3 to 25 października. Pisało na CD-Action i niby nowy trailer, ale ja go gdzieś widziałem http://www.cdaction.pl/ne...iery-wideo.html
Erek - 7 Październik 11, 19:49

Ale nowy zwiastun! :mrgreen: Przecież on wyszedł z miesiąc temu jak nie mniej! :P
Odyn - 7 Październik 11, 20:03

CD-Action coś pomieszało z filmem, ale datę podali właściwą. Zupełnie nowy film możecie za to zobaczyć na http://stronghold.gry-online.pl/
Tay - 7 Październik 11, 21:13

Z tego co widzę, to Twierdza 3 jest poprawioną dwójką, widać ogromne podobieństwa. Nie spodziewam się świetnej gry - co najwyżej dobrej.
Percival - 7 Październik 11, 21:33

Też myślę, że to niestety nie będzie zbyt udana gra. Grafika prezentuje się dość słabo, wszystko to rzeczywiście zbyt podobne do SH2. Jeszcze do tego dowiedziałem się, że nie będzie możliwości kupowania najemników. Mam jedynie nadzieję, że wezmą się zaraz po SH3 do roboty i zrobią naprawdę dobrego Crusader'a 2.
Kamil - 8 Październik 11, 21:10

6minutowy film prezentujący SH3 http://www.youtube.com/watch?v=AjttBHfneUo Szkoda ze po rosyjsku :/
Daner - 8 Październik 11, 22:37

Ale to słabiutko wygląda na tym militarnym zwiastunie, nie dziwie się że tak mało pokazują.Oby grywalność była na poziomie pierwszych części.
Kamil - 9 Październik 11, 10:31

Moim zdaniem to najzwyklejsza kopia SH2 .Budynki,wojsko czyli praktycznie to samo co było w dwójce...
Percival - 9 Październik 11, 10:58

Marketing gry stoi na dość niskim poziomie. Zrobili parę filmików, które prezentują tylko przeciętną grafikę, screenów jest bardzo mało. Z zagraniem w nowego Strongholda wcale się nie śpieszę, zagram może dopiero w następnym roku.
KrystianM - 9 Październik 11, 15:27

Grafika nie jest na nie wiadomo jak ładna, ale na pewno o wiele lepsza niż w dwójce.
mroczny38 - 22 Październik 11, 07:46

Z tego co widziałem po ostatnich postach na forum to widzę, że większość fanów Strongholda jest zawiedzona przez firmę Firefly. Mam nadzieje, że Firefly nas zaskoczy czymś czego nie pokazali, nie powiedzieli.
DonPedrylo - 24 Październik 11, 22:26

Jestem ciekaw. Dostałem dzisiaj informację, że edycja kolekcjonerska w drodze, więc jutro powinna dotrzeć kurierem.
KrystianM - 25 Październik 11, 14:01

Ktoś kupił już Twierdze 3 ? Jeśli tak to jak wrażenia (lipa, słaba, może być, fajna...) ?
DonPedrylo - 25 Październik 11, 14:37

Przede wszystkim nie ma trybu Skirmish.... ; ogółem nie jest źle z grafiką ale mam lapka 3 letniego więc gram na niskich detalach. W kampanii na razie militarna część 3 pierwsze misje...prosto i schludnie i jakby czegoś jednak mi brakowało...oprawy muzycznej podczas gry...i nie wiem czego jeszcze...ale szkoda tego skirmisha;/;/ Może dodadzą później, oby.

Mam też kilka ssów z otwarcia edycji kolekcjonerskiej.

KrystianM - 25 Październik 11, 15:13

Ale z tym trybem skirmish dowalili (chyba naprawdę powrót do jedynki). Mam nadzieje, że w jakimś patchu dodadzą go. I pokaż te ss'y.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group