StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 3 - Twierdza 3!!!

Alexander I - 7 Czerwiec 10, 12:47

Jedyne co się dowiedziałem to to że będzie to w nowym silniku 3D I ze ma to być najlepsza odsłona twierdzy łącząca elementy z SH i SH2
szemrany - 7 Czerwiec 10, 12:50

trochę szybko mają zamiar to wydać - niecały rok do premiery a jeszcze nie ma ani jednego screena, video itd.
Alexander I - 7 Czerwiec 10, 13:40

przepraszam Cię bardzo ale na otrzymanym od nich emeilu jest napisane że dat wydania nie podają bo nie chcą nas rozczarować
Adax - 9 Czerwiec 10, 15:29

Mogli by tam zrobić coś jak w Medievalu kultura środkowo europejska, zachodnioeuropejska, południowo europejsko-arabska.
Malcolm - 25 Czerwiec 10, 10:37

Crux napisał/a:

A w rzeczywistości to po prostu efektowna, fajna animacja, mająca rozbudzić naszą fantazję. ;)

A dla mnie wygląda to na zapowiedź zmieniających się pór dnia :D .

Piotrek - 4 Lipiec 10, 08:36

Z mojej strony, to fajnie że robią Twierdze 3, ale z drugiej strony.... Często tak jest, że zapowiadają "Ale to będzie fajowa gierka" albo " O kurn* już jutro i gramy w twierdze..
A tu taka niespodzianka że jej w ogóle nie będzie, albo będzie za iles tam miesięcy...

Thiasos - 18 Lipiec 10, 19:33

Ehh, ja chcę Legends II :)
Odys - 26 Lipiec 10, 07:33

Stronghold 3 był pewny moim zdaniem, gdyby tylko gra miała dobrą kampanię (może dalszy ciąg historii z "jedynki"?), porządny tryb potyczek, rozbudowane opcje rozbudowy zamku (już w dwójce było nieźle, ale zawsze może być lepiej) i przydałby się w końcu porządny silnik 3d, bez bugów na każdym kroku. Jeśli spełnią te kryteria to będę zadowolony ;)
Bartimus - 26 Lipiec 10, 10:27

nie ma sensu robienia pory roku, a tym bardziej dnia i nocy. Popatrzcie se na sad jabłoni. To zbrojny by robił 2 kroki w 50 dni xD.
Tay - 27 Lipiec 10, 15:29

Bartimus, jeśli w ogóle wprowadzą pory roku i dnia, to np.(tak myślę) jabłka będziesz mógł zebrać tylko jesienią, na zimę musiałbyś robić zapasy, ewentualnie polować na zwierzynę. Więc wcale nie jest powiedziane, że zbrojny tak jak w crusku będzie robił "2 kroki w 50 dni". Żeby wprowadzić pory roku moim zdaniem musieliby zwolnić tempo rozgrywki w porównaniu do cruska (żeby lata tak szybko nie leciały, bo dostalibyśmy ciężkiej choroby oczu od migających co pół sek. pór dnia), nie wiem jak leci czas w dwójce czy legendach, ale szybko to sprawdzę, bo dziś kurier przywiózł mi Antologię Plus ;)
Odyn - 27 Lipiec 10, 16:48

Do tej pory nigdzie nie było żadnych przesłanek o porach roku. Ale nawet jeśli by było, to raczej tylko symbolicznie, tak jak upływ czasu np. w Crusaderze. Przecież w SC wojsko (szczególnie zbrojni) mogą maszerować przez zamek kilka miesięcy i nikomu to nie przeszkadza... Gdyby w S3 pory roku różniły się tylko wyglądem krajobrazu i budynków, to jak dla mnie wcale by nie było to złe rozwiązanie.
Natomiast pory dnia będą na pewno i zapowiadają się ciekawie. W nocy, w miejscach nieoświetlonych pochodniami będziemy mieli znacznie mniejszą widoczność, przez co wróg (lub my) będzie mógł się zakradać do zamku.

Daner - 27 Lipiec 10, 18:42

Planuje ktoś tłumaczenie całej zapowiedzi? ;-)
Malcolm - 27 Lipiec 10, 19:59

Screeny wyglądają nieciekawie :( , grafika zapowiada się marnie.
Drizzt - 27 Lipiec 10, 20:49

Były już jakieś screeny? Kurczak, nie jestem na bieżąco.
Odyn - 27 Lipiec 10, 20:55

Daner napisał/a:
Planuje ktoś tłumaczenie całej zapowiedzi? ;-)

Jeśli masz ochotę, to tłumacz ;)

Malcolm, grafika faktycznie wygląda na tych screenach nieco kiepsko jak na obecne czasy. Ale to w końcu bardzo wczesna wersja, w której ledwo skończyli implementację dnia i nocy. Mam nadzieję, że jeszcze dopracują wygląd...

Drizzt -> http://stronghold.gry-online.pl/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group