StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 3 - Twierdza 3!!!

ImpPoland - 14 Maj 10, 19:25
Temat postu: Twierdza 3!!!
Jest to pierwsza informacja na całym forum! Na innych serwisach o twierdzy tego nie znajdziesz. Twierdza 3 jednak będzie, co wiemy? Prawie nic, oprócz tego że będzie ;)





Na dole strony jeszcze można podać email by później być wylosowanym do testowania alphy. Miejmy nadzieje że to będzie prawdziwy hit jak stronghold deluxe i crusader. Módlmy się żeby to nie była porażka jak z twierdzą 2 i legends.
http://www.stronghold3.com/index.php?success=2

Drizzt - 14 Maj 10, 19:40

Sh3 dla mnie był pewniakiem, choć szczerze wolalbym jakąś drugą cześć Crusadera :)
Xeno - 14 Maj 10, 20:01

No może coś będzie fajnego typu dzień i noc;p Oby nie była zwalona jak sh2 i shl i nie miałą kosmicznych wymagań.
Lord Smerf - 14 Maj 10, 20:13

Nieźle... Nie spodziewałem się, że przed wydaniem Kingdomsa zapowiedzą inną Twierdzę. Miejmy nadzieję, że nie spalą. :P
Drizzt - 14 Maj 10, 20:21

Kingdoms jest raczej ubocznym projektem. :)
Maciek - 15 Maj 10, 06:56

Wow! Twierdza 3:D Pewnie Firefly będą jeszcze długo robić następne Twierdze i dodatki do nich :D
Kalimach - 15 Maj 10, 09:13

Wreszcie pojawiła się informacja, na którą czekałem :) . Teraz pozostaje tylko czekać na więcej informacji dotyczących trójki i mieć nadzieję, że nie spieprzą tej gry tak jak Strongholda 2...

Ps. A słowo "przepasz" z pierwszego screena rządzi :lol:

ImpPoland - 15 Maj 10, 11:07

Stronghold 3 ma ukazać się wiosną 2011, jedyne co wiem to to że będzie ulepszony silnik graficzny. A może całkiem nowy?
McGregor - 15 Maj 10, 11:53

Mam nadzieję, że będzie to ulepszenie Twierdzy2 i powrót do niektórych, tak lubianych przez graczy rozwiązań z "jedynki" i Krzyżowca.
P.S. Jeśli będzie jeszcze lepsza grafika, to seria znów straci na klimacie (tak jak w przypadku "dwójki" - wielu graczom nowa grafika nie spodobała się, a podobała się im prosta, dobra grafika z pierwszej części i Krzyżowca)

Crux - 6 Czerwiec 10, 10:11

Ten wrzący olej przypomina mi intro starej, dobrej jedynki - może jednak FF zechce pójść tą drogą? Pięknie by było.

A w rzeczywistości to po prostu efektowna, fajna animacja, mająca rozbudzić naszą fantazję. ;)

Edit: łeee, to nie olej, tylko bluszcz. Szkoda, a już widziałem takie ładne nawiązanie. :D

Marori - 6 Czerwiec 10, 12:17

Ciekaw jestem co Firefly Studio dla nas wykombinowało :O!.
przemusio - 6 Czerwiec 10, 12:28

Jeszcze 2. części nie mam, a już 3. się pojawia :D !!
Lord Angus - 6 Czerwiec 10, 21:35

Xeno napisał/a:
No może coś będzie fajnego typu dzień i noc;p Oby nie była zwalona jak sh2 i shl i nie miałą kosmicznych wymagań.


Stronghold nie należy do gier o " kosmicznych " wymaganiach - i to jest jego zaletą. Myślę że Firefly weznie to pod uwagę. Gdyby dodali coś takiego jak zmienne pory roku + zmienny czas ( dzień i noc ) i do tego warunki atmosferyczne to by było pięknie. Oczywiście wolałbym by wzorowali się na SH Deluxe i SHC, bo tak jak mówicie SH2 i Legendy są troszkę do bani :)

szemrany - 7 Czerwiec 10, 12:21

ImpPoland napisał/a:
Stronghold 3 ma ukazać się wiosną 2011, jedyne co wiem to to że będzie ulepszony silnik graficzny


skąd masz to info o dacie premiery i silniku?

Maciek - 7 Czerwiec 10, 12:25

Yyyy... Wyczytał ze strony Firefly?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group