StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - [problem techniczny] Problem z włączeniem gry ;)

turismo12 - 5 Maj 10, 09:49
Temat postu: [problem techniczny] Problem z włączeniem gry ;)
Witam !

Od pewnego czasu mam problem z Twierdzą Krzyżowiec (Twierdze Warchest z Kolekcji Klasyki) tj. Po włączeniu gry jest coś takiego jak SPLASH (tam mówi Piotr Fronczewski "kolekcja klasyki Najchętniej kupowane gry komputerowe w Polsce") gdy SPLASH się skończy nic się nie dzieje po prostu koniec, gdy sprawdzam w procesach też się Twierdza nie otwiera nic jak bym w ogóle gry nie włączył. Co o tym myślicie ? Proszę o odpowiedź z góry Dzięki

gign2 - 5 Maj 10, 17:24

ja mialem raz tak z SH1, reinstall zrobilem i mi dzialalo juz, sproboj tez ;)
turismo12 - 6 Maj 10, 13:39

Próbowałem reinstall z jakieś 30 razy i dalej to samo !. Dzisiaj byłem u kuzyna i u niego zainstalowaliśmy i działa nie wiem co to. Pamiętam że kiedyś też maiałem coś podobnego poradziłem się kolegi (informatyka) i powiedział że mam wpisać (w uruchom) Regedit spróbowałem i nie wiem co tam zrobiłem i działało (znaczy wiem co ale zapomniałem wiem że coś usunąłem)
Bordinio - 6 Maj 10, 14:09

Pewnie chodzi o jakieś śmieci. Odinstaluj grę, następnie star->uruchom->regedit ( poszukaj przycisku wyszukaj ) i szukaj wszystkiego pod kątem SHC, Firefly. Jak usuniesz wszystkie śmieci to na nowo zainstaluj grę. Mnie to kiedyś pomogło kiedy nie mogłem zainstalować gry. Może chodzi o coś podobnego.
olowek - 6 Maj 10, 14:58

też miałem taki problem. Kiedy wyłączyłem antywirusa gra normalnie się włączała. spróbuj wyłączyć antywirusa, może to pomoże
Maciek - 7 Maj 10, 13:32

Jak nie pomoże to wywal Splash.
turismo12 - 10 Maj 10, 14:59

Próbowałem z tym rejestrem nic ! Nie wiem co robić chyba nowy komp mi pozostaje :)

[ Dodano: 10 Maj 10, 14:20 ]
Próbujemy ponownie :)

McGregor - 11 Maj 10, 21:56

Tak czasami z grami bywa że akurat taki sprzęt jaki masz "gryźe się" z Twierdzą lub przez jakiś program - z ciekawości: Spróbuj pobrać demo - ja tak miałem z S2:L - demo działa a gra nie :(
turismo12 - 12 Maj 10, 15:48

Spróbuje ale nie wiem czy to podziała :/ Ale kiedyś działało !

[ Dodano: 27 Wrzesień 10, 15:23 ]
Nic nie działa ;/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group