StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Czy da się zwiększyc limit wojsk?

Staneeeek - 2 Maj 10, 17:40
Temat postu: Czy da się zwiększyc limit wojsk?
Witam wszystkich graczy Stronghold-a.

Mam pytanie co do limitu wojsk. Mozna go usunac? Jesli tak to jak?.


Pozdrawiam

oliwier - 2 Maj 10, 17:46

Nie można usunąć limitu.Ale w Stronghold Crusader Extreme limit jest chyba zmniejszony. Dokładnie nie wiem bo nie mam Extreme.
Staneeeek - 2 Maj 10, 17:54

Ja mam extreme. I mozna chyba 370 zolniezy. A jak gram 1 vs 7 to troche malo na obrone.
oliwier - 2 Maj 10, 18:00

To zależy ile jest botów.Jak twój wróg lub sojusznik zginie zwiększa się limit.
Staneeeek - 2 Maj 10, 18:04

No wiem. Ale nie da sie w ustawieniach zmienic albo jakas kombinacja klawiszy?
oliwier - 2 Maj 10, 18:26

Nie,nie da się.Sorry za krótki post ale jak inaczej zaprzeczyć ?
Bordinio - 2 Maj 10, 19:56

W Extreme limit z tego co wiem powinien zostać sporo podniesiony, gdyż tam toczą się walki chyba nawet na 10 k żołnierzy. Tak jak Oliwier powiedział, limit zwiększa się wraz ze śmiercią kolejnego z botów. Ręcznie nie można podnieść limitu, gdyż jego zwiększenie mogłoby niekorzystnie wpłynąć na grę oraz jej płynność. ( sam rozumiesz, gra by się cięła, zżerała by dużo ramu no i mogłaby zbytnio obciążać kartę graficzną )
Driller - 3 Maj 10, 10:19

Bordinio napisał/a:
[...] jego zwiększenie mogłoby niekorzystnie wpłynąć na grę oraz jej płynność. ( sam rozumiesz, gra by się cięła, zżerała by dużo ramu no i mogłaby zbytnio obciążać kartę graficzną )

Nie wiem, czy to jest dobry argument, biorąc pod uwagę to, że ta gra ma już 8 lat ;) Po prostu jest limit wojsk, i nic się z tym nie zrobi.

Bordinio - 3 Maj 10, 13:30

Czy stara gra, po wprowadzeniu kilku małych modyfikacji, nie może zawiesić nowego kompa ? :)
Staneeeek - 3 Maj 10, 14:48

Czyli sie nie da? I raczej by sie nie scinalo przy 6GB ramu :)
gign2 - 3 Maj 10, 15:01

Nie da sie i tyle
Napoleon - 14 Sierpień 11, 12:42

W Extreme można mieć nawet 10 k woja.Tyle że one się robią w specjalnych budynkach: posterunkach.Nie trzeba robić broni żeby się one robiły. :-) 8-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group