StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [przeciwnicy] Modyfikacja zamków Króla Filipa

Mefisto379 - 1 Listopad 10, 14:05

Faktycznie Filip może używać balist ogniowych a to zwiększa jego obronność. Dzięki :) za powiadomienie o tym nie długo dodam balisty ogniowe do zamków Króla Filipa.
biberholtz - 1 Listopad 10, 16:40

Bardzo proszę :)
Pamiętaj jeszcze o dodatkowej kadzi z wodą! No i może zrobiłbyś też antyasasynowy mur? ;)

Mefisto379 - 1 Listopad 10, 16:54

Przerobiłem osiem zamków Filipa i w kilku są po dwie kadzie a jak jest jedna to zawsze dodawałem kilka tych mniejszych studni. Jeśli chodzi o mur antyasanowy to jest on w pewnym stopniu użyty.
biberholtz - 1 Listopad 10, 18:29

Fajnie by było, gdyby Filip ogradzał całość takim murem. Jakby jeszcze połączyć to z fosą... Mógłby nawet bronić się przed atakami innych, teoretycznie silniejszych, botków ;)
Mefisto379 - 2 Listopad 10, 15:15

Nie chce zatracić oryginalnego klimatu zamku Filipa dlatego zmieniałem jak na mniej . Ulepszenia które wprowadziłem pozwalają mu bronić się o wiele lepiej zachęcam do przetestowania .


Balisty ogniowe dodane nie długo zmienię screeny .

StyleSkiller - 11 Listopad 13, 13:13

Witam chciał bym pobrać twoje modyfikacje zamku Filipa niestety link jest już nie aktywny. Mógł byś go uaktualnić bym mógł pobrać plik i wprowadzić mnie jak mam zainstalować te zmiany zamku. Serdecznie pozdrawiam !
psychiczny - 2 Lipiec 14, 16:18

nie podobaja mi sie, kompletnie nic nie zmieniles oprocz muru... to samo jak u filipa, czesc dodales i tyle, moglbys robic od nowa i jakies inne. u mnie szczur ma lepszy zamek niz ten w sh1 gdy probowal odbijac, waz ma mur, wieze, fose, wilcze doly, swinia ma kilka zamkow ofensywnych, jeden defensywny, reszta rozne, rysiu teraz robi porzadne ofensywne zamki, robi mase kaplic, dobrych rzeczy i budynkow ktore wytwarzaja bron, i dalej zmieniam te zamki, teraz robie filipa. normalnie pokazalbym te zamki, tyle ze mam mase wirusow na kompie, i nie chce nikogo zarazic xd

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group