StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Komixxy

ImpPoland - 29 Kwiecień 10, 11:53
Temat postu: Komixxy
Bardzo życiowa stronka, coś jak demotywatory, lecz z większym humorem
http://komixxy.pl

HaeL - 20 Lipiec 10, 11:00

Łącznik: FFFFFUUUUUUUUUUUUUUCKYEAreyoufuckingkiddingme. xD

Komixxy są na mojej stronie głównej, bardzo ciekawy serwis. ;)

Aragorn - 7 Kwiecień 11, 20:40

Komixxy kiedyś mnie bawiły, ale ostatnio to trzeba 10 stron przejrzeć, żeby coś fajnego znalezć. Za to są też inne strony, np. Kwejk.pl (tak jak komixxy na początku, kiedy były naprawdę dobre), oraz Sadistic.pl (Dział Hard 18+, ogólnie na Sadola mało dzieci neo wchodzi)
DarnokOk - 9 Kwiecień 11, 09:06

Pewien Komixx przypadł mi do gustu:
-Wiesz czym się różnią komixxy a demotywatory?
-Nie
-Bo demotywatory dołują a komixxy śmieszą

I dlatego wolę komixxy

Lowcakur - 9 Kwiecień 11, 10:10

Ja tam wole sadola, czyli sadistic.pl
Duncan - 9 Kwiecień 11, 19:39

Ja czytam w teraźniejszości Kaczor Donald komiks 154 str. ( przeczytałem)152 str. (przeczytałem) , 512 str. (przeczytałem 463/512) str.524 (przeczytałem 50/524) .
Aragorn - 9 Kwiecień 11, 21:08

To nie temat 'komiksy', a 'komixxy'. Tu to raczej z komixxy.pl...
Duncan - 21 Kwiecień 11, 18:41

a jaka to różnica Komixxy a komiksy? lol




Taka, że istnieje podział na te tradycyjne oraz te internetowe ( głównie komixxy.pl )
Link: http://strongholdnet.gry-...ghlight=komiksy
- Bordinio

Erek - 27 Kwiecień 11, 13:03

Całkiem fajne te ,,komixxy", najbardziej podobało mi się o tym jak musiał uczeń poprawić 1 jedynkę, przy czym pomagali mu koledzy.. :mrgreen:
davis140 - 27 Kwiecień 11, 13:36

Komixxy.pl nie są takie złe, jednak zgadzam się z tym, iż, aby dziś znaleźć jakiś naprawdę śmieszny Komixx, to trzeba trochę się namęczyć i poszukać, na starszych stronach znajdzie się tego zdecydowanie więcej.
DarnokOk - 30 Kwiecień 11, 10:40

Ostatnio przeglądnąłem wszystkie komixxy (razem ze starymi) i zastanawiam się czy nie zrobić konta, moje komixxy były by pewnie dosyć śmieszne ale nie miałbym czasu na ich robienie, na razie nie robię konta.
Lord Smerf - 8 Maj 11, 22:12

Kiedyś oglądałem komixxy, ale... Teraz temat się całkowicie wyczerpał. Zostały tylko oklepane schematy i prace zdobywające szacunek tylko dobrą grafiką. Jeśli komuś zależy na znalezieniu dobrych komixxów, radzę przeszukać raczej dalsze strony, a konkretnie te komixxy, które powstały w niewielkim czasie po założeniu strony.
Hunter - 13 Maj 11, 16:28

Podobają mi się na komixxach obrazki "Are you really no **** kidding me?" i scenki z Andrzejem ^^
MaxMacior - 14 Czerwiec 11, 13:25

Mi się podobają, ale te nowe nie przypadają mi do gustu, więc jak przeglądam to tylko losuję, bo wtedy jest prawdopodobieństwo 1:3 że znajdę dobry komixx.
Lord Smerf - 14 Czerwiec 11, 15:49

Cytat:
Mi się podobają, ale te nowe nie przypadają mi do gustu, więc jak przeglądam to tylko losuję, bo wtedy jest prawdopodobieństwo 1:3 że znajdę dobry komixx.

Lepiej po prostu przejrzeć starsze komixxy - tam masz prawdopodobieństwo ok. 85%, że coś przypadnie Ci do gustu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group