StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Hobby i zainteresowania - J jak JĘZYKI ... :)

Lowcakur - 28 Kwiecień 11, 12:45

Niemiecki na poziomie "tool"

Angielski na poziomie "enough to talk"

Polski na poziomie "wystarczajacy"

Lacina na poziomie "yyy, templum templi templa? "

Erek - 28 Kwiecień 11, 13:09

Ja uczę się j. angielskiego i j. polskiego. Oba języki mi się podobają ( a zwłaszcza polski :D ).
Chciałbym umieć j. holenderski i j. francuski. :)

Kacper - 28 Kwiecień 11, 13:36

No świadomy! :) Studiuję na UAM. Po maturze poszedłem na archiwistykę, ale rzuciłem. Nic więcej nie studiuję. Pracę po tym znaleźć graniczy z cudem, to fakt, ale tym się na razie nie martwię. Ważne, że mi się podoba. Najwyżej, tak jak mówisz, można zostać na uczelni. :)
Elmo - 28 Kwiecień 11, 14:55

Ja uczę się j.niemieckiego i j.polskiego.
Języki obce u mnie nie najlepiej wychodzą, ale coś tam umiem :D .
Polski lepszy bez porównania :mrgreen: .

Sardyna - 28 Kwiecień 11, 17:31

Kacper napisał/a:
No świadomy! :)
Podziwiam :)

Kacper napisał/a:
Studiuję na UAM.
Fajna uczelnia, siostra skończyła na UAM germanistykę i bardzo sobie chwaliła.

Kacper napisał/a:
Pracę po tym znaleźć graniczy z cudem, to fakt, ale tym się na razie nie martwię. Ważne, że mi się podoba. Najwyżej, tak jak mówisz, można zostać na uczelni. :)
Jak Ci się podoba kierunek to połowa sukcesu, nigdy nie widziałem sensu studiowania czegoś, co nie interesuje, dlatego też zmieniłem filologię klasyczną na zarządzanie, co było chyba moją najlepszą decyzją w życiu. Opcja, żeby zostać na uczelni, to ciekawa rzecz, sam rozważam opcję, żeby po zarządzaniu zostać i zrobić doktorat, ale najpierw muszę przebrnąć przez rachunkowość :mrgreen:
lordmich - 6 Maj 11, 20:44

Ja uczę się angielskiego, francuskiego, łaciny, a chciałbym japoński ;)
Krzyzak - 15 Lipiec 11, 22:33

Ja z kolei nie jestem oryginalny
uczę się
angielskiego i niemieckiego.
A chciałbym nauczyć się rosyjskiego. :)

DonKamillo - 16 Lipiec 11, 10:54

lordmich napisał/a:
Ja uczę się angielskiego, francuskiego, łaciny, a chciałbym japoński ;)


Jak klimaty azjatyckie to lepiej chińskiego. Teraz w sumie do wszystkich kontaktów handlowych potrzebny chiński a będzie jeszcze gorzej ;-)
Jak opanuje angielski i hiszpański na poziomie najwyższych certyfikatów to zamierzam właśnie usiąść do chińskiego... podobno ciężko dla obcokrajowców ale ciekawy język.

I tak polski jest uznany za jeden z najtrudniejszych języków a niektórzy twierdzą, że jest trudniejszy od chińskiego więc Polacy mają potencjał :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group