StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 - Posiadłość zamkowa

Przemall - 18 Kwiecień 10, 11:39
Temat postu: Posiadłość zamkowa
Witam jestem tu nowy ale w serię stronghold gram już dosyć długo, ale nie mam pojęcia jak zająć jakiś zamek żeby był posiadłością zamkową. Jest tak chyba w 4 albo 5 misji w kampanii, że swój stary zamek się opuszcza i ma 3 opcje (obronny,agresywny,i jakiś 3)
a czy da się tak zrobić poza kampanią?

ponceriusz - 18 Kwiecień 10, 13:03

Niestety tak się nie da zrobić. W instrukcji jest napisane tylko, że takie posiadłości istnieją i rzeczywiście, niestety tylko w kampanii. Posiadłość zamkową można ustawić na obronę, agresję i gospodarkę. Występuje także w kampanii ekonomicznej w któreś tam misji, co zarządza się zamkiem Wiliama, tymczasem nasz się zmienia w ową posiadłość. Szkoda, że zajęte zamki w królotwórcy zostają zniszczone, zamiast zamiany w taką posiadłość.
Przemall - 18 Kwiecień 10, 17:27

Szkoda, dosyć dużo ta gra ma niedoróbek ale cóż. Temat do zamknięcia.
fubu35 - 10 Maj 10, 16:23

Jest taka możliwość także w edytorze....
Przemall - 27 Lipiec 10, 12:18

a jak to można zrobić w edytorze?
thompson - 27 Lipiec 10, 14:31

żeby przejąć posiadłość, musisz wysłać tam wojsko, żeby ją odbiło (pod flagę), jeżeli nie ma przeciwników. Jeśli jest neutralna (czarno-biała) klikasz na krąg pod flagą i kupujesz za 100 pkt honorowych.
ponceriusz - 2 Sierpień 10, 13:54

thompson, to chyba każdy wie. Mu chodzi o posiadłość zamkową, pograj w kampanię, to zobaczysz. A w takich zwykłych, co są w królotwórcy, to nie można stawiać murów.

fubu35, chętnie się dowiem jak to robisz.

fubu35 - 3 Sierpień 11, 22:31

Podczas tworzenia mapy ustawiasz wydarzenie(przejęcie zamku wroga lub posiadłości)nwm jak to się nazywa bo nie mam obecnie sh2, zainstaluje i powiem dokładnie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group