StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Call of duty 5

Kamil - 24 Grudzień 08, 15:06
Temat postu: Call of duty 5
Grał już ktoś w tą gre? Jak wrażenia??
HolyKing - 24 Grudzień 08, 15:10

Osobiście nie grałem, ale kumple grają i mówią że dużo lepsze niż 4
Damcio95 - 24 Grudzień 08, 19:02

Ja grałemjest taka jak 4 ale ze na II wojnie światowej i tak i popszednia czesc jest bardzo krótka przeszłem całą
maczo28 - 25 Grudzień 08, 21:45

4 była dobra ,niezła grafa 5 zamierzam kupić.Słyszałem od kumpla że gra niezła ,ale krótka
MK - 25 Grudzień 08, 21:52

Mam 5, zdecydowanie gorsza niż czwórka, niby silnik i dynamika ta sama, ale mi się mniej podoba jakaś taka ponura ;p Single player też gorszy niż w 4, Multi trochę ssie, mały fps, brak opcji nagrywania demek, autorzy gry nie wydali jeszcze wersji servów na linuxa. Ogólnie Teyrach trochę olali multi, dlatego olać tego codzika i czekać na 6, którą znowu robi IW :)
Magnatel - 25 Grudzień 08, 21:57

No z tego co widzę to co dalsza część to lipniejsza. Według mnie najlepsza jest II. Reszta już daje ciała.
MK - 25 Grudzień 08, 21:59

No nie wiem czy tak daje ciała, 4 zdecydowanie okazała się wielkim hitem, i jeszcze żaden CoD nie przyciągnął tyle ludzi i tak nie rozwinął sceny :P
Damcio95 - 26 Grudzień 08, 18:34

Tez wolałem 4 bo byla w czasach współczesnych a nie na II wojnie światowej tak jak poprzednie cos w niej nowego było
Przemas lr - 26 Grudzień 08, 19:29

Niewypał. Lepiej troszkę poczekać na VI (wyjdzie pewnie pod koniec wiosny) I Wtedy sobie zagrac :)
PS: 2 i 3 były najlepszymi częściami

All Filippo - 26 Grudzień 08, 19:30

Trójka wyszła tylko na konsole. Niestety...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group