StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - [Alfa4] Problemy w SK

Crux - 12 Marzec 10, 13:05
Temat postu: [Alfa4] Problemy w SK
Dość śmieszny - otóż moje farmy oczywiście produkują sery, rolnik je zanosi do spichlerza i... no właśnie, nie pojawiają się w spichlerzu, mimo miejsca. Nie jest to może wielki problem, bo mam jeszcze sady, które spokojnie mi wystarczają na tą chwilę, ale - ki diabeł, czemu to nie działa?!

Ma ktoś jakiś pomysł? W coś kliknąłem? Błąd w grze?

davis140 - 12 Marzec 10, 14:33

O takich błędach powinieneś zgłosić do Firefly Studios, jeżeli to jest błąd gry, to oni powinni to naprawić. Nie ma się co dziwić, w końcu to wersja alfa gry.
Odyn - 12 Marzec 10, 18:18

Na forum Sk widziałem taki wątek. Niektórym graczom ser pojawił się dopiero po jakimś czasie, niektóry odblokowali produkcję dopiero po zgarnięciu sera z mapy, a kilku spróbowało nawet usunąć wioskę i zbudować ją na nowo. Z tego co wyczytałem, to nie do końca wiadomo, czy ser nie pojawia się, bo jest natychmiast zjadany, czy jest to błąd gry.
Spróbuj na początek upolować trochę sera skautami. To powinno wystarczyć.

Dym - 13 Marzec 10, 13:24

Musisz mieć kilka farm bo ser jest od razu zjadany. Też się nad tym na początku zastanawiałem ale teraz już wszystko gra.
agent0007 - 13 Marzec 10, 18:42

Ja miałem to samo z produkcją chleba gdy miałem małą produkcję w porównaniu do produkcji jabłek

odsyłam do forum dla testerów alphy bo tam jest więcej informacji i mój post:-)

tusilos - 14 Marzec 10, 12:53

A tak przy okazji Odyn może dałbyś link tego forum S:K?
Odyn - 14 Marzec 10, 17:48

tusilos napisał/a:
A tak przy okazji Odyn może dałbyś link tego forum S:K?

Bez konta w grze nie wejdziesz na forum. Link do niczego ci się nie przyda.

Crux - 18 Kwiecień 10, 20:18

Buahahaha. Ja to mam niefart - właśnie zniknęła (tak, zniknęła!) moja armia :D Ponad 300 łuczników i troszkę ponad 50 mieczników. No jasny gwint!

Edit: No i nie dostałem kasy za 150 łuków opchniętych na targu. Fajnie :)

Lord Smerf - 18 Kwiecień 10, 20:37

Spokojnie, to tylko awaria serwera. :P Prawdopodobnie po naprawie powróci stan sprzed awarii.
Crux - 19 Kwiecień 10, 14:49

Ufff, miałeś rację. :)
Daner - 22 Lipiec 10, 14:13

Mam problem, właśnie zacząłem grę ale nie widzę swojej wioski ani mapy świata, w tych miejscach mam czarny ekran , screen
http://img228.imageshack....15/24083128.png

Te napisy na dole dole pochodzą z Rockstar Games Social Club który włącza się przy starcie systemu, nie wiem czemu pokazują mi się w sk.

Skasowałem rgsc do gta4 i teraz wygląda to tak http://img535.imageshack.us/img535/2608/sk2.png pozostałe zakładki wyglądają normalnie.

Przemall - 22 Lipiec 10, 16:51

ja też miałem problem z serem i wcale nie zjadali go bo wyłączyłem jedzenie chyba trzeba z mapy zassać skautaMI TROCHĘ sera
Threeth - 22 Lipiec 10, 16:55

Daner, Ja proponuję reinstall.
Lutel - 22 Lipiec 10, 16:55

Jak jesteś w grze to kliknij Help -> Alpha Fourm / Bug Reporting. Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc.
Daner - 22 Lipiec 10, 17:56

Reinstall już robiłem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group