StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Hobby i zainteresowania - Strzelanie z Procy Sznurkowej

wojtas630 - 10 Marzec 10, 19:36
Temat postu: Strzelanie z Procy Sznurkowej
Czy Ktoś z Was Strzelał z Procy Sznurkowej??? Bo ja tak...bardzo Fajne Zajęcie :D :D:D:D...Jeśli Ktoś jeszcze ma takie Zajęcie (Lub Bardzo Podobne) To Wpisywać się :D :D
Fryzjer - 10 Marzec 10, 19:42

No z procy szczelałem, ale tylko parę razy ;p. Fajne zajęcie, fajne. Moi kumple mają gable. Jak z ekipą idziemy do buszu, to czasami bierzemy proce i se celujemy w jakieś puszki, bażanty (z daleka, żeby niczego mu nie zrobić), żuli (nie no, joke, w ludzi się nie strzela, przynajmniej nie z gabli ;p). Osobiście swojej procy nie mam, ale podobno zrobić taką nie jest trudno. Pzdr ;) .
wojtas630 - 10 Marzec 10, 21:17

Hehehe Proca Sznurkowa Jest Strasznie Fajna Ale trzeba dobrze wszystko Opanować.Technikę rzutu i tak dalej...Ja Dopiero się uczę xD Próbuje Tez strzelać w jakieś przedmioty oczywiście nie trafiam ale nie dużo mi brakuje :D :D:D

Pzdr.Dla wszystkich Procarzy :)

Kiroyaku - 29 Marzec 10, 18:40

No ja mam orginalną proce ( taka choćby szmata) i z tego ciśnie żę hoho. Kamyki to za****** że szkoda gadać ;d
Hunter - 11 Kwiecień 10, 12:00

Ha ja mam fajną procę - ciocia przywiozła z Grecji :P
HaeL - 22 Lipiec 10, 11:07

Idealny przyrząd do odganiania szpaków, kiedy zjadają czereśnie. ;)
Marori - 23 Lipiec 10, 16:58

Jak byłem młodszy to miałem proce : D. Ale tata musiał ją mi zabrać bo celowałem po oknach. Do dziś nie wiem co się z nią stało.

EDIT: HaeL, a ja szpaki straszę karbidem :mrgreen: ;>

Kamil - 9 Grudzień 10, 00:38

Pamiętam że kiedyś mialem proce kupioną w sklepie "wszystko po 4zł" xD .Miałem zrobioną strzelnice i strzelało się do butelek i słoików, przy którymś z kolei strzale za mocno naciągłem i proca się złamała :p
Willhelm III - 9 Grudzień 10, 15:49

Kamilsoon napisał/a:
przy którymś z kolei strzale za mocno naciągłem i proca się złamała

Ale mu chodzi o taką procę jaka jest w twierdzy :-P
A co do tematu, nie strzelałem ani z takiej procy jak u Kamilsoon'a, ani z takiej jak u wojtas'a.
Może sobie kiedyś kupię :-D .

wojtas630 - 8 Styczeń 11, 15:48

Willhelm III nie kupuj sobie procy...Sam sobie zrób,samoróbki są same w sobie najlepsze :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group