StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Noworoczny - Turniej Noworoczny

davo - 26 Grudzień 08, 13:35

moim zdaniem 1vs1 to dobry pomysł tak można naprawdę zobaczyć kto dobrze gra a w ogóle to w parach straszne lagi są
Fryzjer - 27 Grudzień 08, 09:55

Ja nie mam nikogo do pary, więc bardziej by mi odpowiadało 1vs. 1. Ale jeśli już ma być 2vs. 2, to co zrobią ci, co nie mają drugiej osoby? Losowanie?
Kamil - 28 Grudzień 08, 23:48

To w końcu będzie 1vs 1 czy 2vs2??????????
speeder11 - 29 Grudzień 08, 08:54

Loooool... od początku turnieju jest ustalone, że 2vs2... Nie wystarczy przeczytać tematu "Turniej Noworoczny" i poniżej jest napisane "2vs2"??
DonKamillo - 29 Grudzień 08, 15:41

Jeśli ktoś sie zgłosi a nie ma pary to ktoś zostanie mu przydzielony. Na pewno takich ludzi będzie "kilku" więc nie będzie problemu. A co do lagów to nie przesadzajcie... wystarczy net 512 i już można w miare dobrze grać a może i Polska nie jest bardzo rozwinięta ale 512 jednak większość ludzi ma... problemem są radiówki bo one zawsze "szarpią" no ale to będzie trzeba się przemęczyć... ale i tak już sporo ludzi "się ogarnia" i zakłada np. neostrade rezygnując z radiówek bo z tymi promocjami i cenami które teraz są to na prawdę nie jest jakiś wielki problem finansowy...
speeder11 - 29 Grudzień 08, 16:26

Kamillo... nie :P WSZYSCY zgłaszamy się pojedynczo, a pary będą dolosowane... nie wybieramy się sami...
Kamil - 30 Grudzień 08, 16:28

ok dzieki. Pomijając już lagi wieksze czy mniejsze które i tak sie pojawią dochodzą jeszcze 4 inne problemy....
1. cztery osoby musiały by sie dogadac co do jednej metody gry(np. GSA) a to chyba nie bedzie łatwe gdyz nie kazdemu to bedzie pasowac i znając zycie kazdy bedzie chciał postawic na swoim
2. Zapewne nie kazdy ma tą samą wersje gry i co za tym idzie będą problemy natury technicznej z dołączeniem do gry
3.Będzie problem z dogadaniem się co do terminu spotkania bo przeciez musi on odpowiadac 4 graczom...
4.w druzynach które bedą losowane jedna osoba która wczesniej sie zapisała odmówi udziału w grze 2 osoba mając nawet b.duże umiejętności nie poradzi sobie w pojedynke a druzyna odpadnie

jednak obym się mylił....

speeder11 - 31 Grudzień 08, 08:52

Kamilsoon napisał/a:
ok dzieki. Pomijając już lagi wieksze czy mniejsze które i tak sie pojawią dochodzą jeszcze 4 inne problemy....
1. cztery osoby musiały by sie dogadac co do jednej metody gry(np. GSA) a to chyba nie bedzie łatwe gdyz nie kazdemu to bedzie pasowac i znając zycie kazdy bedzie chciał postawic na swoim
2. Zapewne nie kazdy ma tą samą wersje gry i co za tym idzie będą problemy natury technicznej z dołączeniem do gry
3.Będzie problem z dogadaniem się co do terminu spotkania bo przeciez musi on odpowiadac 4 graczom...
4.w druzynach które bedą losowane jedna osoba która wczesniej sie zapisała odmówi udziału w grze 2 osoba mając nawet b.duże umiejętności nie poradzi sobie w pojedynke a druzyna odpadnie

jednak obym się mylił....


1. Z lagami przesadzasz... jeśli każdy ma przynajmniej 512kb/s to powinno być ok... ja sam mam radiówkę i ostatnie 3 pojedynki mi w ogóle nie lagowało...
2. Postawić na swoim? Niee... jeśli jeden z graczy ma radiówke to znaaczy, że gramy na hamachi... trudne?
3. Większość graczy ma wersje 1.1. W antologii jest 1.1... W tej chwili w większości jest wersja 1.1
4. Tu może być mały kłopot... ale będą większe terminy niż w 1vs1... Jeśli gracze są normalni to nie będzie z tym kłopotu...
5. W jedynkę nie można grać... będzie po prostu walkower... i ten co odszedł będzie na mojej czarnej liście :P

[ Dodano: 2009-01-01, 11:19 ]
Mówię jeszcze wcześniej jak bedziemy grać w fazie grupowej... 2vs2 event map (edited), 3k, 10 pt, 50 gs... Później będzie inaczej :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group