StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 i Legends Multiplayer - Stronghold 2 i Windows 7 Ultimate 32 Bit

Jason - 26 Styczeń 10, 12:34
Temat postu: Stronghold 2 i Windows 7 Ultimate 32 Bit
Witajcie...mam orginalną grę Stronghold 2 Deluxe ...dzisiaj cenega przysłała mi kod aktywacyjny który jest potrzebny aby gra działała na patchu 1.4.1...ale problem tkwi w tym że jak próbuję włączyć grę to się nie włącza wogóle...nawet w menagerze...z góry dzięki za pomoc...

9400GT 1GB
2 Gb RAM
Intel Pentium Dual Core 2 x 2,6 GHz

thompson - 26 Styczeń 10, 18:15

miałem ten sam problem na swoim komputerze. do dziś nie wiem z jakiej przyczyny. Pomogło zainstalowanie na laptopie, zrób instalke gdzie indziej, nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Poza tym ja jestem niezły koks na twierdzy 2, pisz na gg jak chcesz zagrać lub dojsc do mnie do klanu.

Jason - 27 Styczeń 10, 05:57

robiłem reinstalki instalki na innych dyskach i nic :( ...Jestem tylko ciekaw czy jak w wakacje wyjdzie Service Pack 1 to zadziała...z Assassin's Creed'em miałem ten sam problem ale od tak zaczęło działać...
Odyn - 27 Styczeń 10, 08:34

Przeszukałem cały Internet ( ;) ) i niestety nie znalazłem żadnej wskazówki dla ciebie. Widziałem, że na innym forum proponowano ci już tryby zgodności i uruchamianie jako admin. Wygląda na to, że nie pozostaje nic innego jak czekanie na SP1, przywrócenie gry do v1.3.1 albo instalacja XP na innym dysku, jeśli twój obecny jest tak mały jak pisałeś na forum Windows 7.
Jason - 27 Styczeń 10, 11:41

Wolę wrócić do patcha 1.3.1...Przynajmniej sobie jakoś pogram :D ...A przez internet tylko wtedy kiedy wyjdzie SP 1 do 7...Może wtedy coś zadziała :( ...Też przeszukałem całe google w poszukiwaniu rozwiązania i wszędzie jest ten sam problem ale brak rozwiązania ...Ale dzięks...
thompson - 27 Styczeń 10, 14:17

Przy patchu 1.3.1 nie odpali ci się multiplayer lub w ogóle cała gra. Jeszcze powodem niechodzenia ci gier może być nieskonfigurowana karta graficzna.
Jason - 28 Styczeń 10, 10:29

Pisałem iż na patchu 1.3.1 działa normalnie to czemu miało by teraz nie działać ??A ja potrzebuję 1.4.1 bym mógł grać z kumplem przez neta...
thompson - 28 Styczeń 10, 18:16

mi tez działała z 1.3.1 dopiero po aktualizowaniu pojawily mi sie problemy.
R4mzes - 15 Marzec 10, 10:42

Problemem jest direct 11 dlatego wam gra nie dziala, zainstlaujcie np dx 10

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group