StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O stronie stronghold.net.pl - Nowy wygląd strony

Fryzjer - 27 Styczeń 10, 16:44

Coś ci się musiało zepsuć. Jeśli masz stronę w zakładce Mozilli, to usuń zakładkę, a następnie utwórz ponownie ;) . Ja musiałem tak zrobić, żeby zobaczyć nową odsłonę portalu :) . Może i u ciebie poskutkuje.
Maciek - 27 Styczeń 10, 17:10

Nic to nie zmieniło:( Nie wiem co sie dzieje.
Lord Smerf - 27 Styczeń 10, 17:11

Wypróbuj stronę w IE i sprawdź, czy coś się zmieniło. ;) Powinno. :P
Fryzjer - 27 Styczeń 10, 17:12

Zrób reinstala albo wejdź z innej przeglądarki (choćby z Opery, Chrome, a nawet ze starego IE).
Maciek - 27 Styczeń 10, 17:21

Z Opery wszystko w porządku:D A z Mozillą... zrobię tak jak kazał Lord Smerf:D

Edit: Stara dobra Opera:D I jescze jedno: Wiecie jaka wersja mozilly jest lepsza? 3.5.2 czy 2.0.0.20?

Siwy - 27 Styczeń 10, 18:45

Spróbuj po prostu CTRL + F5 :) . Nie może się "cos po prostu zepsuć"... Co do wersji to chyba logiczne, o ile nie beta czy RC to lepsza jak najnowsza.
Odyn - 27 Styczeń 10, 20:39

Założę się, że wystarczyło kilkakrotnie odświeżyć stronę, żeby przeładować cache przeglądarki... Nagłówki które było widać na screenie od wczoraj są podmienione, więc na pewno strona była czytana z twojego dysku.
ponceriusz - 27 Styczeń 10, 20:55

Ja też miałem problemy, ale jak zrobiłem CTRL + F5 , to pomogło.
Co do wyglądu strony, nawet mi się podoba, tylko zmieniłbym trochę z tymi blankami.
Lepiej żeby nie były tylko po bokach, ale też na środku, wtedy przesunąć wszystko inne w dół. Co do loga, to wywaliłbym oczywiście asasyna, zmniejszył trochę Wiliama i postawił obok niego Lwiego Serca i Wilka, bo te postacie to atrybuty starych strongholdów. Można by jeszcze dać tego Artura z Legends, żeby były postacie ze wszystkich gier, a nie tylko z Dwójki.

Tyle ode mnie.

Maciek - 28 Styczeń 10, 12:23

Ło,ło,ło,ło. Wszyscy się na pewno nie zmieszczą:D
davis140 - 28 Styczeń 10, 13:17

Niekoniecznie. Można by wyrzucić assasyna i napis strony dać na górę. A jeśli nie, to trzeba wybrać jednego z nich :-P
Siwy - 28 Styczeń 10, 13:58

Moim zdaniem top jest jak najbardziej w porządku.
Maciek - 28 Styczeń 10, 14:08

Można zostawić Williama i zamiast assassyna dać Ryśka z tym uśmiechem z Extreme:D
davis140 - 28 Styczeń 10, 14:11

Assasyna już nie ma, więc rzeczywiście fajnie by było kogoś tam wstawić
Piotrek - 28 Styczeń 10, 14:16

Może tego co wcześniej miał tusilos na avatarze tego ze strongholda 2 ;d.
davis140 - 28 Styczeń 10, 14:18

on już jest tam :-P Ja bym proponował Wilka, Rysia, albo Arthura.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group