StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Nasza twórczość - Kilka grafik

Lord Smerf - 23 Styczeń 10, 11:33
Temat postu: Kilka grafik
1.

2.

3.

4.

5.

6.

Proszę o komentarze i krytykę, mile widziane sugestie dotyczące poprawy jakości prac.

All w GIMPie.

Bordinio - 23 Styczeń 10, 14:43

Najbardziej podoba mi się pierwsza pracka. Jest nieco rozbudowana i oparta na ciekawym koncepcie. 9/10

Druga wygląda na taką robioną w 5 minut. Nie obraź się :P Takie wrażenie sprawia pewna pustka mimo iż grafika jest zrobiona w małym rozmiarze. Na jej korzyść działa tło. 3/10

Trzecia też taka trochę pustawa, ale bardzo ciekawie wyglądają te białe linie wokół głowy. Tło jest takie a la "zorza" ;p 6/10

Nie przejmuj się zbytnio moimi ocenami bo sam nie jestem jakimś masterem. Sam pewnie nie robię lepszych ^^ Jak na gimpa to całkiem spoko.

polecam: http://www.planetrenders.net/ Jak się zarejestrujesz to będziesz mógł przybliżać rendery, których tło zamieni się na przeźroczyste.

Lord Smerf - 23 Styczeń 10, 14:51

Bordinio, 2 i 3 praca były robione na potrzeby avka o wielkości jakieś 80x80px, zatem więcej ozdobników nie byłoby nawet zauważonych... :/ Ale przyznam, że zbyt długo nie pracowałem. :D

Już się rejestruję i zobaczę, jak będzie. :P

[ Dodano: 23 Styczeń 10, 17:20 ]
Nowa praca(dla kolegi ;) ). Oczywiście proszę o komentarze i sugestie poprawy. Czcionka ta sama, ponieważ o tą mnie prosił. :P

Bordinio - 23 Styczeń 10, 18:34

Ooo ! 4 pracka jest bardzo spoko. Dobrze dobierasz kolory. I tu znowu muszę podkreślić rolę tła ! :) Grafika jest wykonana i stylizowana (wg mnie :P ) na pustynne klimaty. Połączenie żołnierza odzianego w te barwy oraz tło tworzą pewne realistyczne wrażenie. Wojak wygląda jakby uczestniczył w burzy piaskowej :D Element, który wplotłeś w tło tylko podkreśla głębię grafiki. Oglądający czuje, że za żołnierzem "coś" jest, ale odgadnięcie co to jest..... jest wręcz niemożliwe. ( właśnie przez burzę, która ogranicza widoczność ) Podsumowując, praca jest ciekawa, realistyczna, a do tego ładna. 9/10 ( zawsze można coś dopieścić :P )


P.S. Robisz całkiem spoko prace i to w gimpie :)

Lord Smerf - 24 Styczeń 10, 17:13

Dodałem 2 kolejne avki, mniej więcej w tym samym stylu. ;) Zastanawiam się tylko, jak umiejscowić napisy i jakiej czcionki użyć(nie chciałem korzystać tylko z jednej :P ). Proszę o sugestie i oczywiście komentarze. ;)
Fryzjer - 24 Styczeń 10, 19:33

Świetne prace, Lordzie Smerf! :) W życiu bym takich nie zrobił. Pierwsze 3 to, jak widzę, fascynacja ,,błękitnym żywiołem" i grą Assasin :) . A następne trzy też świetne, tylko bym dał inny kolor tła i byłoby już genialnie ;].

Moja ocena: 9/10 :D .

Odyn - 24 Styczeń 10, 22:13

Wszystkie grafiki są świetnie skomponowane i mają dobrze dobrane kolory. Nie pasują mi w nich tylko te proste, jednokolorowe ramki :P Pokombinuj z różnymi szerokościami i łączeniem dwóch lub więcej kolorów.
Marori - 26 Styczeń 10, 18:22

Taa bardzo fajne prace. Mnie się najbardziej podoba z numerem 4. :]
olowek - 27 Styczeń 10, 18:06

Bardzo fajne grafiki. Najbardziej podoba mi się ,,Ziom" ;)
DarnokOk - 27 Sierpień 10, 19:22

Hehe super prace, Ziom jest z Call of duty Modern Warfare 2, sam gralem, w Asasyna 2 czesci tez. Wszystkie postacie znam tylko zastanawia mnie 5. bo nie widzialem go nigdy :D

Ocena All:9,5/10

Najlepszy Ziom i 6

Marori - 27 Sierpień 10, 22:17

Postać pod numerem 5 to jest gościu z Crysisa w nano kombinezonie :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group