StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Na poważnie - Ali Agca na wolności!

Fryzjer - 19 Styczeń 10, 15:19
Temat postu: Ali Agca na wolności!
Witajcie!
Wczoraj, po 29 latach, z więzienia wyszedł Ali Agca, który napadł na naszego Papieża. Przypomnę, że karę odbywał za inne przestępstwo - morderstwo dziennikarza, bowiem Jan Paweł II mu przebaczył i ułaskawił.
Podczas wywiadu gadał, że jest Chrystusem i że nasz świat ulegnie zniszczeniu w ciągu tego stulecia (nie pierwszy raz zresztą). Większość uznała, że jest szalony, jedna Watykan uważa, iż udaje, aby chronić ludzi, którzy go wynajęli. W końcu nikt nie uwierzy wariatowi, więc zleceniodawcy zamachu na Papieża mogą czuć się bezpieczni.

A ja pytam Was: co na ten temat uważacie? Agca naprawdę jest wariatem, czy tylko udaje?

Pozostaje też sprawa owego zleceniodawcy: większość tropów prowadzi na PRL. Czy Waszym zdaniem polscy komuniści mieli z tym związek?

Zapraszam do dyskusji. Ja wypowiem się później, gdyż na chwilę obecną nie mam zdania i chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat.

davis140 - 19 Styczeń 10, 16:02

Za zamachem na papieża mogły stać terroryści islamscy, lub tajne służby ZSRR. Jednak myślę, że "przemowa" ma na celu jedynie zastraszenie opinii publicznej.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group