StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Avatar

tusilos - 17 Styczeń 10, 17:01
Temat postu: Avatar
Zamieszczam ankietę na temat filmu, ja sądzę że to jest coool film!
Odyn - 17 Styczeń 10, 21:04

Przeczytajcie sobie ten artykuł na JoeMonster ;)
http://www.joemonster.org...a_i_Pocahontas_

Avatara jeszcze nie oglądałem. Pocahontas też nie. Więc akurat mi nie będzie przeszkadzać to, że fabuła jest identyczna...

Lord Smerf - 17 Styczeń 10, 21:14

Haha! Dobre. :mrgreen:

Nie mam prawa się wypowiadać, ponieważ nie widziałem, ale po tym, co przeczytałem, raczej nie obejrzę. :D Chyba, że już kompletnie nie będę miał co robić. Co jednak wart zaznaczyć, przy tej szkole, do której chodzę, chyba nigdy się to nie stanie. ;P

jankes1124 - 17 Styczeń 10, 21:26

Świetna stronka Odyn... Też nie oglądałem, więc się nie będę rozpisywał ;p
Matrix - 18 Styczeń 10, 20:36

Dużo osób polecało i byłem na wersji 3D, zawieść się nie zawiodłem, bo film jak dla mnie całkiem dobry, choć nie przepadam za s.f... Film dobrze pokazuje to, że jacyś obcy "ludzie" są dużo bardziej ludzcy od nas...
davis140 - 27 Styczeń 10, 15:23

Byłem dzisiaj na tym z klasą i uważam, że film jest całkiem całkiem, James Cameron wie jak stworzyć dobry film :-P
Hunter - 2 Luty 10, 09:53

Ja lubię sf i nawet po reklamie widać, że jest dobry.
kolesgit - 6 Luty 10, 19:40

Ciekawy film, szczególnie super się go ogląda w 3D.
tusilos - 7 Luty 10, 08:34

No tak tylko że 3D jest tam kiepskawe...
SERstrong - 13 Luty 10, 20:09

ja ogladalem film w kinie w 2d i tak mocno mi sie spodobal ze poszedlem jeszcze raz,
wqmnie to jest cool!!! film i warto wydac 13zl na bilet do kina, szczegolnie duzo mowi o ludzkiej naturze... ;p podobno 1/5 osob ktore obejzaly Avatar wpadlo po tym w depresje ze nie moga zyc na pandorze ;p albo ze sa ludzmi (a ze oni tacy zli sa ;p)

ale ja i tak zdecydowanie polecam !!!

Alexander I - 16 Luty 10, 15:38

Film bardzo fajny tylko, że nie był robiony pod 3D więc jest mało efektów trójwymiarowych, ale i tak efekty specjalne ma dobre. Obejrzałem film już 2 razy (raz z wujkiem, 2 raz na wycieczce szkolnej) i jeszcze próbuję rodziców wyciągnąć.

Polecam i pozdrawiam Alexander I

Drizzt - 4 Maj 10, 19:33

Byłem 3 razy w kinie. Jak dla mnie Średniu : )
gign2 - 4 Maj 10, 21:15

Oglądalem film trzy razy, bardzo mi sie spodobał ponieważ jak Matrix uwielbiam sf, poza tym nie wszyscy mogli zwrocic na to uwage ale w filmie bardzo wazne wątki zostaly poruszane, np Ochrona przyrody chociaz rzuca się to w oczy.Taki głębszy wątek ukazuje sie wtedy gdy Jake Sully zostaje podłączony do Avatara i odrazu wybiega . . . Co mogł czuć nieszczesliwy czlowiek gdy nagle ,,Odzyskał" Nogi ? Ogółem film jest Fantastyczny, za każdym razem podoba mi się tak samo :D
Maciek - 7 Maj 10, 13:37

Matrix powiedział, że nie przepada za fs...
gign2 - 7 Maj 10, 14:10

zle przeczytalem, nie zauwazylem tego ,,nie" :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group