StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Multiplayer - [problem] Problem przez Hamachi

pczk1234 - 14 Styczeń 10, 19:38
Temat postu: [problem] Problem przez Hamachi
Witam.
Dotarlem na Wasze forum bo razem ze znajomymi mamy problem. Probujemy sie polaczyc przez hamachi- wersja twierdzy v1.1, jednak gdy host jest utworzony znajduje mi go klikam dolacz i wyrzuca mnie do poprzedniego menu- tego co sie wybiera ip polaczenie itd. Macie moze jakies sugestie co moze byc tego przyczyna??

T-Rex - 15 Styczeń 10, 09:54

Zanim znajdziecie przyczynę szybciej zagracie przez www.gameranger.com
Tak mi się wydaje.

Iza94 - 20 Styczeń 10, 12:12

ja tez mam małe oytanko. Zanim znalazłam oficjalną stronę gry Stronhold to grałam normalnie. Ale gdy już przeszłam wszystkie 21 misji to gra mi troszkę się znudziła. Znalazłam opcje "tryb wieloosobowy". Czy za takie granie się dodatkowo płaci??
Lord Smerf - 20 Styczeń 10, 13:19

Iza94 napisał/a:
ja tez mam małe oytanko. Zanim znalazłam oficjalną stronę gry Stronhold to grałam normalnie. Ale gdy już przeszłam wszystkie 21 misji to gra mi troszkę się znudziła. Znalazłam opcje "tryb wieloosobowy". Czy za takie granie się dodatkowo płaci??


Wielka litera na początku zdania
pytanko
Stronghold
Jeden wykrzyknik wystarczy

A za granie MP się nie płaci. ;)

davis140 - 20 Styczeń 10, 14:12

I dobrze, bo w przeciwnym wypadku połowa graczy nawet by nie patrzyła na MP :lol:
zygus - 17 Styczeń 11, 16:29

Cześć. Mam problem z graniem z kolegą w multiplayer (przez hamachi). Gdy tylko dołączę, to gra się wyłącza i wyskakuje błąd Stronghold Crusader.exe. Jakiś błąd, ale nie wiem o co chodzi. Proszę o pomoc.
Lowcakur - 17 Styczeń 11, 16:54

Zygusie. Zrezygnuj z korzystania Hamachi, poniewaz jest to wielce wadliwy program. Sciagnijcie(razem z kolega) program Game Ranger, ktory nie ma problemow z lacznoscia, rozwiaze wasze problemy.
zygus - 17 Styczeń 11, 18:32

Ale ja nie umiem postawic server przez game Ranger

[ Dodano: 17 Styczeń 11, 19:35 ]
Ja Bardziej wole Hamhi

Tay - 17 Styczeń 11, 19:36

zygus napisał/a:
Ale ja nie umiem postawic server przez game Ranger

[ Dodano: 17 Styczeń 11, 19:35 ]
Ja Bardziej wole Hamhi


Tam nie stawiasz serwera, tylko robisz pokój.
Robi się to tak:
1. Klikasz host w prawym górnym rogu
2. Wybierasz opcje pokoju
3. klikasz OK
4. Czekasz na graczy
5. Dajesz Start
6. Grasz

PS: A fajne to Hamhi, bo nigdy z tego nie korzystałem? xD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group