StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem z misją] Misja 35

kolo95 - 4 Styczeń 10, 18:28
Temat postu: [problem z misją] Misja 35
misja 35. Moonlight Pass
moja kasa 7000 złota
komputera kasa 20000 złota
ja vs 2x wilk

Raczek - 4 Styczeń 10, 19:15

Misja 35. Przełęcz Blasku Księżyca.



Wstęp.

Misja ? Łatwa !! Gospodarke opieramy na kamieniu, a żywnośćą będzie ser. Używamy rzeczy przyjemnych (premia do armii i popularnośc), gospody (popularność!) oraz dajemy w spichlerzu na podwójne racje jak będzie dużo jedzenia. Naszą główną armią będą kusznicy (produkujemy kusze).

#1. Zwalniamy tempo gry do 20 rozbudówka (spichlerz, zagroda bydła itd.), pare cha.tek drwala, ogradzamy się i dajemy na mury kuszników. Robimy kamieniołomy i bydło. Robimy kilka warsztatów łuczniczych i ustawiamy na kusze. Stawiamy kilka kwadratowych baszt, a na nich mangonele, kupujemy kusze i zbroje skórzaną za pieniądze otrzymane na początku, rekrutujemy kuszników i wypełniamy nimi baszty. Można wrócić do szybkości 90.



#2. Bronimy się cały czas, żółtemu wilkowi wybijamy wieże katapultami, a później podpalamy mu to co ma wokół zamku za pomocą balist ogniowych. Ogien rozprzestrzeni się dookoła zamku, balistami można poczyścic mury z kuszników (ile się uda), i kusznikami doczyścić je do końca po czym asasynami rozbić lorda. Z pomarańczowym robimy praktycznie to samo.
Używamy dużo balist ogniowych żeby oczyścić mury, to bardzo ważne ! Balistami również można podpalać budynki wokół zamku (powypalają się smolne rowy), katapultami rozwalamy baszty. Kusznicy robią czystki i dobijamy lorda asasynami.

#3. Gratulacje, ukończyłeś misję 35.

kolo95 - 5 Styczeń 10, 19:12

dobrze to opisales i rzeczywiscie nie byla trudna ale misja 36 sprawia trudnosc mi bys mogl opisac?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group