StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - Pomoc - kampania

Vaq - 30 Grudzień 09, 15:38
Temat postu: Pomoc - kampania
Witam. A więc pomyślałem że spróbuje swych sił robiąc kampanię. Mam już 1 misję, ale nie wiem jak umieścić plik na forum. Wiem że plik trzeba wgrać na np. raphida, ale chodzi oto że nie mogę znaleźć pliku. Zapisałem go i chciałbym spytać pod jaką on jest nazwą?
Threeth - 30 Grudzień 09, 15:52

Musisz znaleźć plik o nazwie mapy w folderze maps i zuploadować na rapidshare lub coś innego.
A jest pod taką nazwą jak go zapisałeś.

Vaq - 30 Grudzień 09, 15:55

Zapisałem go pod nazwą 1. - Ucieczka. Ale go nie ma. Zrobiłem trochę 2 misji lecz też nie ma pliku. A zapisałem go i normalnie mogę grać w misję.
Threeth - 30 Grudzień 09, 16:07

To poszukaj dokładniej bo skoro zapisałeś ją to musi być w folderze maps i nie ma innej opcji(no chyba że szukasz w złym miejscu)
Vaq - 30 Grudzień 09, 16:11

W zakładce maps i cze będzie miał taką samą nazwę?
Threeth - 30 Grudzień 09, 16:38

Tak w folderze z grą będzie folder maps i tam poszukaj plik o nazwie twojej mapy.
Vaq - 30 Grudzień 09, 16:59

Szukałem z 8 razy i nic. Tak samo jak wgrałem do tego folderu mapkę misję, to w folderze była, a w grze nie.
Threeth - 30 Grudzień 09, 17:37

A do jakiego folderu wklejasz? Do folderu gry czy folderu maps?
Vaq - 30 Grudzień 09, 17:49

Maps.
Lord Smerf - 30 Grudzień 09, 17:50

To użyj opcji szukania. :roll: I na pewno znajdziesz mapy. ;)
Vaq - 30 Grudzień 09, 18:48

Używałem z 10 razy. Ale nic.
olowek - 30 Grudzień 09, 19:03

jak masz viste to wejdz w folder maps i na górze jest pasek z m.in. organizuj, widoki i PLIKI ZGODNOŚCI, kliknij na to - tam powinna być twoja mapa. Ja mam viste i tak mam, też nie mpgłem znależć swojej mapy
Vaq - 30 Grudzień 09, 19:06

Jest! Dokładnie to mam win 7. Thx już wstawiam 1 misję. Temat do zamknięcia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group