StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Jakie wojska stosujesz na multi w S:C ???

Hunter - 29 Grudzień 09, 18:05
Temat postu: Jakie wojska stosujesz na multi w S:C ???
Cześć. Chciałbym się dowiedzieć, jakie zazwyczaj stosujecie ataki na multiplajerze. 8-)
Maciek - 30 Grudzień 09, 10:00

Dodaj jeszcze do ankiety 100 pałkarzy i wieża oblężnicza, albo sami pałkarze rozwalają mur:) Osobiście to używam tych dwóch metod czyt. 100 pałkarzy+2,3 wieże oblężnicze, lub 200 pałkarzy kruszyć mur.
Piotrek - 31 Grudzień 09, 09:11

Ja zdecydowanie inne niż na ankiecie ;) .
Konni rycerze ( około 100), konni łucznicy (100-400) ta taktyka jest na 20 no rush.
Konni łucznicy +tarcze =zgrupowanie tych jednostek, na 10 no rush
Wróg łatwo nie pokonuje tej armii.

Fryzjer - 3 Styczeń 10, 13:43

Dawno już nie grałem multi, ale pamiętam jeszcze moją starą ,,taktykę" (która niekoniecznie się sprawdza, bo w wieloosobowych rozgrywkach jestem słaby):
Do ataku:
- Konni Rycerze
- Konni Łucznicy
- Assy
- Katapulty, czasem Tarcze

Do obrony Mangonele, Łucznicy Arabscy + Europejscy, Koksownik, Okrągłe Wieże.

:)

MaT - 29 Lipiec 11, 20:04

na 10 no rush robie ok 100 ha 60-70 tarcz , 50 asskow i tak z 15 knightow .
Rahnen - 31 Lipiec 11, 21:24

maciekolos napisał/a:
Dodaj jeszcze do ankiety 100 pałkarzy i wieża oblężnicza, albo sami pałkarze rozwalają mur:) Osobiście to używam tych dwóch metod czyt. 100 pałkarzy+2,3 wieże oblężnicze, lub 200 pałkarzy kruszyć mur.


koło zamku kilka baszt a na każdej 25 kuszników i już pałkarze zdziesiątkowani:D

Ja używam rycerzy, konnych łuczników, niewolników (zazwyczaj tylko na początku), do obrony kuszników, dodatkowo używam pikinierów, a ostateczny atak wykonuję miecznikami:-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group