StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Ikariam

Drivers - 22 Grudzień 08, 08:57
Temat postu: Ikariam
Co myślicie o tej grze? Ma sporo możliwości, fajny wygląd... Czekam na opinie.
Matrix - 22 Grudzień 08, 09:37

Grałem kiedyś na świecie Theta, lecz za bardzo stawiałem na gospodarkę niż na armię, doszedłem do 2 miejsca w uzbieranym złocie i zaczęli mnie masowo atakować, tak że nie wyrabiałem, po jakimś czasie się pozbierałem, ale już mi się nie chciało grać i skasowałem konto... Ale ogólnie grafika jest przyjemna, tylko że ta gra się nudzi jak wszystkie tego pokroju ;)
Magnatel - 22 Grudzień 08, 09:58

Gra taka sobie. Według mnie trochę za bardzo bajkowa.
All Filippo - 22 Grudzień 08, 10:03

Grafika fajna ale nie ma dla mnie tego klimatu co plemiona.
4/6

Tay - 23 Grudzień 08, 10:29

Tak, to nie to samo co plemiona, grafa przyjemna, ale jakoś taki słaby ten klimacik...
Krzychu - 23 Grudzień 08, 10:44

Zgadzam się w 100% nawet fajna gra i fajna grafika (choć dla mnie grafika nic nie znaczy) to jednak nie ma się co równać z plemionami.
Przemas lr - 26 Grudzień 08, 10:12

Fajnie się w nią grało (szczególnie z kumplami), ale plemiona.pl są lepsze.
PS: Knights.pl też jest fajne, w 2 dni nabiłem do 53 lvl :)

Ivor94 - 27 Grudzień 08, 08:54

Ja w to kiedyś grałem, ale nie podobało mi się i przestałem.
Soanvig - 23 Marzec 09, 17:24

Gra bardzo fajna... Też grałem na Theta. Ale jak każda gra znudziła mi się bo potem już można okur*****
Dzyl - 31 Marzec 09, 14:21

Dość niedawno skończyłem grać w tę grę bo już mi się znudziła.Miałem chyba około 200 000 punktów i 4 miasta.
speeder11 - 2 Kwiecień 09, 17:20

Ehh ;p I tutaj się właśnie panie Dzylu zbłaźniłeś... Napewno nie miałeś 200 000 punktów i 4 miast... bo w tym czasie gotów byś mieć 8 miast ;) Ja mam 7 tysiecy punktow i posiadam 4 miasta, zbieram na rozbudowe palacu...
Driller - 2 Kwiecień 09, 19:55

Ja tam wolę napisać od razu że nie grałem w tą gierkę. A podejście do tej gierki mam takie samo jak do gier przez przeglądarkę. Takie gry tylko marnują czas, żadnych korzyści z tego nie ma. Ani to przyjemne nie jest granie w takie coś (żeby być dobrym TRZEBA siedzieć przy tym jak najwięcej, myślę, że u niektórych w wolne dni może to i być ~16h), ani innych korzyści nie ma (chociażby pieniądze xP) A wstawanie w środku nocy, łażenie po kafejkach itp. niezbyt mnie kręci :]
Fryzjer - 25 Styczeń 10, 16:42

Nawet fajna gra, ale szybko się nudzi. Grafika strasznie bajkowa, choć mnie to nie przeszkadza ;) . Ciekawy pomysł - Starożytna Grecja... :) .
Piotrek - 26 Styczeń 10, 12:45

Gra może być ;) .
Jestem na jakims swiecie ale ie pamiętam na którym...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group