StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Co byście chcieli dostać pod choinkę?

DarnokOk - 13 Grudzień 10, 14:11

Ja na mikołaja dostałem telewizor do pokoju (32 cale, Full HD, Taki mini hardcore [małe jest piękne, i na myśl przychodzi reklama "Duplo Kinder' :D ])

A na święta to pewnie jakieś dwie dychy do ręki :D No wiem że się niszczą święta, poproszę rodziców o kupno jakiejś gry :P

\początek offtopu [nie usuwać pliz]

Lowcakur napisał/a:
Call of Duty (pełna wersja) xDDD


Black Ops? Ja ci radze Modern Warfare 2 (jest fajniejsza bo ma oprócz kampanii głównej 23 misje dodatkowe (po 5 w każdej z czterech "klas" tj. Alfa (nie jestem pewnien co do nazwy alfa), Bravo, Charlie, Delta, i ostatnia Gamma zawiera 3 [hardcore misje oczywiście])

W black Ops za to oprócz Kampanii ma 2 misje zombie tj. Przetrwaj jak najdłużej (noi 1 retro od góry) a DLC daje ci tylko 4 nowe mapy więc Treyarch (Modern Warfare 2 robiło Infinity Ward) się nie postarał :(

A jeżeli 1 to się nie znam bo nie grałem ale słyszałem że lepsza jest 2 (w 2 grałem)

\koniec offtopu

Lowcakur - 13 Grudzień 10, 14:38

Lowcakur napisał/a:
Call of Duty (pełna wersja) xDDD


Stary, zle zacytowales, to Piotrek chcial CoD, sorry za offtop, ale takie zboczenie zawodowe.

Piotrek - 13 Grudzień 10, 15:13

DDarnokOk, - single mnie nie interesuje :P multi tylko.


PS. gra ktos cod 1 w necie?

Hunter - 15 Grudzień 10, 07:46

Ja dostałem co chciałem, mianowicie Devil May Cry 4 PC. I jest git ;)
Threeth - 15 Grudzień 10, 11:41

Ja bym chciał grę Gran Turismo 4.
Erek - 15 Grudzień 10, 14:24

Ja chciałbym dostać (albo dostanę) pod choinkę Klocki Lego i grę Lego Harry Potter. (to będą "Legowe" święta ;-) )
Aragorn - 8 Kwiecień 11, 16:52

Ja dostałem zestaw garów (czy co to tam jest) do gotowania na parze, a wymarzone glany musiałem sobie dokupić po świętach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group